Adobe Sign

Adobe Sign 1.0

Zwiększ wydajność dzięki mniejszej ilości papieru

Adobe Sign to rozwiązanie Adobe Document Cloud , które ułatwia bezpieczne podpisywanie dokumentów i zarządzanie nimi na urządzeniach i działach. Adobe Sign ma na celu zwiększenie produktywności biznesowej jako najnowszego oprogramowania biznesowego i narzędzia do cyfrowego podpisu na PC. Zapewnia wydajną kombinację najlepiej ocenianych integracji systemów korporacyjnych, obsługiwanych przez aplikacje mobilne do podpisywania w dowolnym miejscu / dowolnym czasie dzięki zaufanym kompleksowym kontrolom bezpieczeństwa firmy Adobe.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Silne funkcje bezpieczeństwa z podstawowym lub wieloskładnikowym uwierzytelnianiem
  • Wysyłaj i odbieraj podpisy elektroniczne
  • Efektywne zarządzanie przepływem pracy
  • Integruje się z aplikacjami mobilnymi i zewnętrznymi

Wady

  • Podpisy mogą wyglądać na postrzępione na ekranie
  • Bezpłatny okres próbny trwa tylko 14 dni

Bardzo dobry
8

Adobe Sign to rozwiązanie Adobe Document Cloud , które ułatwia bezpieczne podpisywanie dokumentów i zarządzanie nimi na urządzeniach i działach. Adobe Sign ma na celu zwiększenie produktywności biznesowej jako najnowszego oprogramowania biznesowego i narzędzia do cyfrowego podpisu na PC. Zapewnia wydajną kombinację najlepiej ocenianych integracji systemów korporacyjnych, obsługiwanych przez aplikacje mobilne do podpisywania w dowolnym miejscu / dowolnym czasie dzięki zaufanym kompleksowym kontrolom bezpieczeństwa firmy Adobe.

Bezproblemowa integracja i szybkie podpisy elektroniczne oznaczają szybsze procesy

Czy chcesz wiedzieć, kiedy dokumenty zostały odebrane, przeczytane i podpisane? Jeśli tak, to Adobe Sign jest najnowszym zestawem narzędzi zwiększających wydajność firmy Adobe zaprojektowanych specjalnie dla firm. Dzięki Sign możesz wysyłać, podpisywać, śledzić i zarządzać umowami z komputera stacjonarnego lub komórkowego, ułatwiając zbieranie wielu podpisów . Umożliwia zarządzanie i śledzenie rekordów, gdziekolwiek jesteś, na każdym etapie procesu.

Co więcej, aplikacje internetowe i mobilne Sign mają wbudowany kompleksowy system kontroli bezpieczeństwa : twoje dokumenty i biznesowe podpisy cyfrowe są bezpieczne. Podpisy elektroniczne Adobe są w pełni zgodne z amerykańskimi, europejskimi i innymi przepisami dotyczącymi podpisów. Zaufane i prawnie obowiązujące, podpisy elektroniczne Adobe są prawnie egzekwowane w uprzemysłowionych krajach na całym świecie.

Kolejną kluczową kwestią, która wyróżnia Sign open to bezproblemowa integracja z istniejącymi procesami biznesowymi, od początku do końca. Możesz tworzyć i dostosowywać całkowicie cyfrowe przepływy pracy, dodawać podpisy elektroniczne do procesów biznesowych i korzystać ze zwiększonej wydajności, jednocześnie zmniejszając koszty, ponieważ opóźnienia stają się problemem przeszłości.

Wreszcie, możliwość tworzenia i dostosowywania własnych kompleksowych cyfrowych procesów przepływu pracy umożliwi automatyzację procesów biznesowych. Adobe Sign automatycznie uruchamia kolejne etapy przepływu pracy, eliminując niekończące się szlaki papieru, opóźnienia i zmarnowany czas . Twoi klienci otrzymają zaległą usługę, ponieważ fakturowanie, realizacja zamówień lub zbieranie podpisów w ustalonej kolejności są natychmiast uruchamiane i szybko ukończone, bez żadnych opóźnień lub konieczności księgowania i przechowywania dokumentacji papierowej.

Zmniejsz ryzyko prawne i automatycznie przechowuj ścieżki audytu

Adobe Sign to narzędzie do tworzenia podpisów cyfrowych dla systemu Windows, które umożliwia każdemu podpisywanie dokumentów w dowolnej przeglądarce z dowolnego miejsca.

Funkcje deski rozdzielczej i raportu zapewniają przejrzystość i bogactwo informacji, których nie oferują pióra i procesy papierowe. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi możesz monitorować cykle kontraktów i generować dokładniejsze prognozy, wiedząc, że raporty te są widoczne dla Twoich zespołów w usłudze Salesforce Track i na urządzeniach mobilnych.

Atrakcyjny wizualnie Workflow Designer to łatwy w użyciu interfejs, w którym można tworzyć efektywne, odporne na błędy procedury robocze procesów biznesowych i monitorować produktywność . To oprogramowanie biznesowe zapewnia przejrzystość i poprawia komunikację, ponieważ pracownicy i zespoły mogą przeglądać procesy.

Interfejs jest łatwy w użyciu, szczególnie jeśli chodzi o zbieranie podpisów. Jeśli spotkasz się z klientami twarzą w twarz, możesz zbierać podpisy na urządzeniu mobilnym i przesyłać. W przeciwnym razie wyślesz odbiorcy link w powiadomieniu e-mail. Wystarczy otworzyć link, podpisać palcem na urządzeniu mobilnym (iOS, Android lub Windows), a ich podpis elektroniczny jest bezpiecznie przechowywany : można rozpocząć kolejny proces przepływu pracy. Wygoda z możliwością podpisu z dowolnego urządzenia, bez specjalistycznego oprogramowania, ułatwia klientom przyjmowanie i przyjmowanie podpisów elektronicznych.

Zrewolucjonizuj swój biznes i obniż koszty

Adobe Sign oferuje zaufane rozwiązanie do podpisu elektronicznego, które zmniejszy ilość dokumentów, które generuje Twoja firma. Znak jest kompleksowym narzędziem do zarządzania dokumentami i podpisami, które umożliwia tworzenie dokumentów i cyfrowych przepływów pracy, wysyłanie, śledzenie, zestawianie i gromadzenie wszystkich wymaganych podpisów i dokumentacji. Najlepsze jest to, że utrzymuje przejrzystą ścieżkę audytu, zgodną z normami branżowymi i prawem.

Opinie użytkowników o Adobe Sign

Sponsorowany×