Awe Zip

Awe Zip varies-with-device

Bezpłatny i wysoce wyrafinowany rozpinacz bez zapięć

W momencie tworzenia, Awe Zip był najlepszym pluginem, który został stworzony dla systemu operacyjnego Windows i jest całkowicie darmowy bez żadnych pułapek, bloatware lub niepotrzebnych problemów z instalacją.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo szybki i wydajny program
  • Nie dodaje bloatware ani nie zmienia ustawień systemu
  • Bez reklam, opłat, płatności w aplikacji i gromadzenia informacji
  • Działa znacznie lepiej niż wszyscy konkurenci tego dnia

Wady

  • Nie można rozpakować partii
  • Może użyć więcej funkcji
  • Może użyć domyślnej lokalizacji wyodrębniania
  • Może więcej opcji archiwizacji byłoby miłych

W momencie tworzenia, Awe Zip był najlepszym pluginem, który został stworzony dla systemu operacyjnego Windows i jest całkowicie darmowy bez żadnych pułapek, bloatware lub niepotrzebnych problemów z instalacją.

Rozpakuj pliki RAR z łatwością

Awe Zip pozwala na rozpakowanie całej gamy różnych typów plików, ale najtrudniejszym dla użytkowników Windows rozpakowaniem są pliki RAR, ponieważ systemy operacyjne Windows nie mają preinstalowanego wtyczki RAR, a większość pluginów RAR do pobrania ma problemy. Większość pluginów do pobrania lub online będzie trwała zbyt długo, będą zawierać bloatware, zmienią twoje dane rejestracyjne, spróbują zmienić ustawienia systemowe, dodadzą niechciane nadużywanie, zażądają zapisania się do czegoś i dodadzą niechcianą instalację funkcje, takie jak dodatki do menu z prawym przyciskiem myszy. Awe Zip nie robi tego, Awe Zip po prostu rozpakowuje twoje pliki i robi to za darmo.

Bezbłędny projekt doskonałego programu rozpakowywania

Awe Zip sprawia, że ​​rozpakowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Wybierz folder, który chcesz rozpakować lub rozpakować, podaj hasło, jeśli chcesz, i jeśli to konieczne, podaj nazwę. Następnie kliknij przycisk "Archiwizuj", aby utworzyć spakowany plik, lub przycisk wyodrębniania, aby rozpakować plik. Największym problemem z oprogramowaniem jest to, że nie można rozpakować plików w partiach, ale system jest tak szybki, że rozpakowanie wielu plików w krótkim czasie nie stanowi problemu.

Awe Zip

Download

Awe Zip varies-with-device

Opinie użytkowników o Awe Zip

Sponsorowany×