BitLife Life Simulator

BitLife Life Simulator dla Android

Wybierz własne ścieżki życia

BitLife to gra symulacyjna opracowana przez Candywriter, LLC. Programiści aplikacji z Ameryki Południowej robią codzienne i zabawne aplikacje na urządzenia mobilne i tablety. W międzyczasie gra symulacyjna polega na próbach dłuższego życia z płodnym lub nikczemnym życiem.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Symulacja życia ze scenariuszami "co jeśli"
  • Spróbuj różnych karier życia
  • Wiele i różne zakończenia
  • Naucz pojęcia wyboru i konsekwencji

Wady

  • Powtarzalna rozgrywka
  • Tylko dobra gra pojedyncza, a nie wielokrotna gra
  • Kilka ścieżek do wyboru
  • Wymaga nadzoru dorosłych ze względu na delikatne tematy

Niezły
6

BitLife to gra symulacyjna opracowana przez Candywriter, LLC. Programiści aplikacji z Ameryki Południowej robią codzienne i zabawne aplikacje na urządzenia mobilne i tablety. W międzyczasie gra symulacyjna polega na próbach dłuższego życia z płodnym lub nikczemnym życiem.

Co by było, gdyby scenariusze się starały

BitLife pozwala graczom decydować, w jaki sposób będzie żył ich charakter lub oni sami. Mogą swobodnie wybierać, co stanie się z ich życiem. Mogą podejmować wysoką drogę, dokonując właściwych wyborów w modelowego obywatela. Niektóre z pozytywnych scenariuszy przed śmiercią lub końcem to małżeństwo ze wymarzonym partnerem, wychowywaniem dzieci i podejmowaniem idealnej pracy. Z drugiej strony gracze mogą przyjąć bardziej złowieszczą rolę, pokonując niską drogę. Mogą stać się zagrożeniem dla rodziców, zstąpić na zbrodnię, wywołać destrukcyjne zamieszki, zostać przemytnikiem lub nawet mieć pozamałżeński związek z małżonkiem. Gra symulacyjna kończy się ostatecznie śmiercią gracza, a oni otrzymają pochwałę, jak żyli, czy to honorowe, czy haniebne. Gracze mogą również nawiedzać zjawę, jeśli zechcą to zrobić. Zakończenie zależy od decyzji gracza.

O nowej perspektywie w życiu

Gra symulacyjna pozwala użytkownikom na wgląd w życie innych poprzez odgrywanie scenek. Gracze osiągają wiek i muszą wybrać, co będą robić dalej. Będą scenariusze, w których będą musieli wybrać 3 opcje. Mają do czynienia z rzeczywistymi sytuacjami, takimi jak problemy zdrowotne, nadużywanie substancji, przestępczość i kontakty towarzyskie. Każdy wybór ma wynik rozgałęzienia. Pozostałe dostępne opcje to Praca, Zasoby, Relacje i Działania. Mogą próbować prawdziwych karier, których mogą nie być w stanie zrobić w prawdziwym życiu. Gracze mogą swobodnie wybierać związek dla smaku symulowanego romansu. Mogą także przedłużyć życie w grze, równoważąc zarówno karierę, jak i zdrowie. Gracze mogą również obserwować życie swojej symulowanej rodziny, kariery i życia miłosnego. Nie chodzi tylko o samych siebie, ale o wpływ ich zmieniających życie decyzji, które mogą albo rozkwitnąć, albo zostać zniszczone. Dzieci można uczyć o koncepcjach wyborów i konsekwencji w życiu. Z początku mogą bać się ograniczonego czasu w życiu, ale to pomoże im dojrzeć. Ta gra otrzymuje również ciągłe aktualizacje od programistów, ponieważ otrzymują oni konstruktywne opinie od swoich fanów i społeczności. Istnieje również społeczność Bitlife, w której gracze mogą dyskutować, które ścieżki przyniosą optymalne wyniki, takie jak dłuższe życie, udana kariera i szczęśliwsze usposobienie w życiu.

Nauczyć się żyć

BitLife może uczyć graczy, że będą żyli tylko raz i każdy wybór jest ważny. Mogą też spróbować życia, którego fantazjują od lat.

BitLife Life Simulator

Download

BitLife Life Simulator 1-0

Opinie użytkowników o BitLife Life Simulator

Sponsorowany×