Bubble Shooter 2018

Bubble Shooter 2018 dla Windows

Zdobądź popping!

Przywracamy ulubioną klasyczną grę arkadową dla wszystkich : Bubble Shooter 2018 ! Tym razem nie będzie tylko pojawiały się kolorowe bąbelki, ponieważ będzie grać w tę grę, aby wykonać bardzo ważne zadanie, którym jest R escue zwierząt dziecko!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Interesujące misje
  • Trudne poziomy
  • Kolorowe wizualizacje
  • Łatwa do zrozumienia mechanika gry

Wady

  • Powtarzalna rozgrywka
  • Powtarzalna muzyka
  • Grafika nie jest 3D
  • Brak stałego wskaźnika

Bardzo dobry
8

Przywracamy ulubioną klasyczną grę arkadową dla wszystkich : Bubble Shooter 2018 ! Tym razem nie będzie tylko pojawiały się kolorowe bąbelki, ponieważ będzie grać w tę grę, aby wykonać bardzo ważne zadanie, którym jest R escue zwierząt dziecko!

Wzywając wszystkich miłośników zwierząt

Zwierzątka są uwięzione wewnątrz bąbelków i od ciebie zależy, czy wyzwolisz je poprzez wyskoczenie z bąbelków w górnej połowie ekranu. Bąbelki te mają odpowiednie kolory i na pierwszych kilku poziomach są wygodnie pogrupowane, więc strzelanie do nich kulką tego samego koloru będzie naprawdę łatwe. Gdy będziesz w stanie wydobyć bąbelki znajdujące się w pobliżu lub przywiązane do uwięzionego zwierzęcia dziecka, otaczające je bańki również pękną i spadną na ziemię ze spadochronem na plecach. W całej grze można spotkać wiele różnych zwierząt, takich jak szopy, lisy i koty ! Dodanie odrobiny zwierzęcych misji ratunkowych w tej popularnej grze zręcznościowej sprawia, że ​​jest bardziej interesująca, ekscytująca i wyjątkowa od innych gier w strzelanie do bąbelków.

Pęknięcie kolorami

Bąbelki przede wszystkim różnią się kolorem i podczas przechodzenia przez kolejne poziomy dodawane są nowe kolory bąbelków . To sprawia, że ​​gra jest trudniejsza i trudniejsza, szczególnie gdy bąbelki tego samego koloru nie są już grupowane w dużej liczbie. Czasami natkniesz się na pojedyncze bąbelki i będziesz musiał polegać na swoim kanonie, aby wytworzyć kolor, który będzie pasować do samotnej bańki. Oznacza to, że kolory twoich bąbelków pojawią się losowo. Być może będziesz musiał strzelać kilka razy, zanim będziesz w stanie uzyskać to, czego potrzebujesz, więc musisz naprawdę przemyśleć to przed strzelaniem. Ciągłe uwalnianie bąbelków bez uderze- nia ich spowoduje ich akumulację, aż w końcu uderzą o ziemię. Kiedy to zrobią, stracisz grę.

Biorąc pod uwagę to, że bąbelki są asortymentem kolorów, gra sprawia, że ​​gra jest kolorowa, ale bąbelki nie są jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​Bubble Shooter 2018 jest przyjemny dla oczu. Jego wizualizacje i grafika pomagają również ustawić lekki i relaksujący nastrój. Ta gra jest przecież stworzona dla ludzi, którzy nie mają nic do roboty i chcieliby usiąść, zrelaksować się i zachować rozrywkę bez większego wysiłku.

Bezproblemowa zabawa

Bubble Shooter 2018 to luźna gra zręcznościowa z bardzo łatwymi kontrolkami i mechaniką gry. Dodatek uwalniający uwięzione niemowlęta to wspaniały i słodki akcent, który skutecznie sprawia, że ​​gracze czują się dobrze. Ta słodycz jest również dodatkową i bardzo pożądaną premią. Ludzie w każdym wieku mogą grać i cieszyć się tą klasyczną grą arkadową.

Bubble Shooter 2018

Download

Bubble Shooter 2018 varies-with-device

Opinie użytkowników o Bubble Shooter 2018

Sponsorowany×