Bus Driver

Bus Driver 1.5

Zostań kierowcą miejskiego autobusu

Zalety

  • Różnorodne misje
  • Wiele modeli autobusów
  • Miasto pełne życia

Wady

  • Przestarzała grafika
  • Niezbyt realistyczna fizyka ruchu

Bardzo dobry
8

Bus Driver to symulator pracy kierowcy miejskiego autobusu. Zasiadamy w szoferce jednego z dwunastu dostępnych pojazdów i zapewniamy mieszkańcom transport. Jeśli jako dziecko marzyłeś by zatrzymywać się na przystankach, otwierać drzwi i wykonywać inne czynności, jakie wykonuje szofer, pobierz grę Bus Driver.

Bus Driver to spełnienie marzeń z dzieciństwa. Możemy wreszcie poprowadzić jeden z 12 rodzajów autobusów, wykonując wszystkie czynności jakich od nas wymagają. Zatrzymujemy się zatem na przystankach, otwieramy drzwi, włączamy kierunkowskazy i poruszamy się po wyznaczonych trasach. Aby gra się szybko nie znudziła, Bus Driver stawia przed nami nowe wyzwania o rosnącej trudności.

Bus Driver nie zachwyca grafiką. Na szczęście jakość tekstur jest wystarczająca i nie psuje zabawy. Miasto, po którym się poruszamy naprawdę żyje. Ruch uliczny jest duży i w miarę dobrze reaguje na zmieniającą się sytuację na drodze. Możemy zwiedzać różne dzielnicewirtualnego miasta, a różnią się one od siebie m. in. charakterystyką zabudowy.

Sterowanie autobusem w Bus Driver nie jest trudne. Pojazd dość dobrze reaguje na nasze polecenia, choć czasem zdarza mu się zachować odrobinę wbrew prawom fizyki. Ten element gry wymaga dopracowania. Na szczególną pochwałę zasługuje jednak różnorodność misji w grze. Mamy okazję prowadzić między innymi autobus miejski, autobus szkolny (gimbus), a nawet transport więźniów do zakładu karnego.

Jeśli masz dość jeżdżenia autobusem miejskim jako pasażer, pobierz Bus Driver. To gra dla wszystkich tych, którzy choć przez moment zastanawiali się, jak to jest prowadzić autobus miejski.

Opinie użytkowników o Bus Driver

Sponsorowany×