Data Counter Widget

Data Counter Widget 1.5.5

Dane pod kontrolą

Zalety

  • Prosta konfiguracja
  • Szczegółowe statystyki

Wady

  • Brak grafiki
  • Brak możliwości ustawienia alarmów

Dobry
7

Data Counter Widget to darmowa aplikacja kontrolująca ilość danych wysyłanych i odbieranych za pośrednictwem 3G, Wifi i Bluetooth. Instaluje się w postaci widżeta na pulpicie.

Data Counter Widget pozwala rejestrować dokładne ilości danych przesyłanych za pośrednictwem każdego z kanałów komunikacji, które obsługuje nasz telefon. Widżet na pulpicie pokazuje najważniejsze dane a po jego kliknięciu przechodzimy do bardziej szczegółowych statystyk. Aplikacja rejestruje ruch przychodzący i wychodzący z podziałem na miesiące, tygodnie i dni.

Data Counter Widget wygląda bardzo estetycznie, widżet pokazuje wszystkie najpotrzebniejsze informacje i są one widoczne na pierwszy rzut oka. Szczegółowe statystyki również są czytelne. Szkoda, że nie ma możliwości wyświetlenia wykresów, ani ustawienia alarmu przy przekroczeniu określonej ilości danych.

Data Counter Widget może zaoszczędzić nam kosztów związanych z przekroczeniem wykupionego pakietu danych. Widżet jest dobrze widoczny i podaje szczegółowe dane.

Data Counter Widget

Download

Data Counter Widget 1.5.5

Opinie użytkowników o Data Counter Widget

Sponsorowany×