DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 dla Windows

World Tour Rally Experience

DiRT Rally 2.0 to gra wyścigowa opracowana i opublikowana przez Codemasters. Gra jest częścią serii symulatorów wyścigów Colin McRae i DiRT , w której gracze przemierzają prawdziwe tory wyścigowe z samochodami terenowymi opartymi na prawdziwych samochodach marki.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ponad 50 pojazdów terenowych
  • Osiem oficjalnych obwodów rajdowych
  • Zarządzanie zespołem wyścigowym
  • Dzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania społeczności

Wady

  • Trudne obwody i kursy rajdowe
  • Wymaga wysokiej jakości systemu do gier
  • Brak innych opcji samochodu
  • Może nie mieć wszystkich marek sportów motorowych

Dobry
7

DiRT Rally 2.0 to gra wyścigowa opracowana i opublikowana przez Codemasters. Gra jest częścią serii symulatorów wyścigów Colin McRae i DiRT , w której gracze przemierzają prawdziwe tory wyścigowe z samochodami terenowymi opartymi na prawdziwych samochodach marki.

Brytyjski wiodący programista gier

Codemasters to brytyjski twórca gier, który działa w branży gier od 1986 roku. DiRT jest częścią długoletniej serii gier wyścigowych nazwanych od byłego mistrza rajdowego kierowcy Colina McRae . Ich seria gier wyścigowych zyskała pozytywny odbiór przez dziesięciolecia jako pionier realistycznego symulatora wyścigów . Pierwsza gra wyścigowa opublikowana w serii to Colin McRae Rally w 1998 roku.

Od prawdziwego świata po wirtualne wyścigi

DiRT Rally 2.0 pozwala graczom doświadczyć, jak to jest jeździć pojazdami terenowymi na nierównym torze wyścigowym. Mogą ścigać się na ośmiu oficjalnych torach rajdowych, które można znaleźć na całym świecie. Przedstawione kraje w tej grze wyścigowej to Argentyna, Australia, Nowa Zelandia, Polska, Hiszpania i USA. Te obwody rajdowe opierają się na corocznych mistrzostwach FIA World Rallycross, w których uczestniczą liczne serie wyścigowe, aby spróbować dołączyć. Kursy wyścigowe są tak niebezpieczne, że jeden niefortunny wypadek może zakończyć się katastrofą. Gracze są testowani ze swoimi instynktami i umiejętnościami, aby ukończyć bezlitosne kursy terenowe , jednocześnie będą w pełni z nich korzystać. Pomaga im również wirtualny współkierowca, dzięki czemu ich nawigacja jest zoptymalizowana. Gra wyścigowa została zaprojektowana z ulepszonymi funkcjami immersyjnymi, takimi jak ulepszony model prowadzenia, opony do wyboru, omyłka, a nawet degradacja nawierzchni. Ta gra wyścigowa obejmuje ponad 500 samochodów terenowych od znanych producentów sportów motorowych. Niektóre z licencjonowanych marek samochodów wyścigowych i serii wsparcia, które współpracowały z Codemasters to Chevrolet, Citroën, Mitsubishi i Volkswagen. Gracze mogą wreszcie wykorzystać moc tych samochodów rajdowych, które rywalizowały i wygrywały w prawdziwych rajdach terenowych. Gra wyścigowa pochodzi z zarządzania zespołem rajdowym . Gracze mogą tworzyć zespół wyścigowy, zatrudniać pracowników, rozbudowywać garaż, kupować samochody i opracowywać strategie wyścigowe. Każdy pojazd w tej grze można dostroić, dostosowując się do stylu jazdy i warunków środowiskowych. Modernizacje i konfiguracje części zmniejszają zużycie podczas trudnych wyścigów, a także wygrywają wyścigi. Mogą również uczestniczyć w wybranych przez siebie wydarzeniach i mistrzostwach . Wyścigi są dostępne w kampanii dla pojedynczego gracza i meczach społecznościowych online z graczami DiRT. Gra wyścigowa jest zawsze wypełniona wyzwaniami w Daily, Weekly i Monthly . Wszyscy na całym świecie mogą rywalizować, aby dotrzeć do czołówki liderów, jak i wydarzeń.

Realistyczny Rajd Off-Road

DiRT Rally 2.0 zanurza graczy w wyścigach wysokooktanowych na torach off-road. Ogromna poprawa poprzednich gier zapewnia lepszą rozgrywkę i intensywną rywalizację w wyścigach indywidualnych lub wieloosobowych.

DiRT Rally 2.0

Download

DiRT Rally 2.0 varies-with-device

Opinie użytkowników o DiRT Rally 2.0

Sponsorowany×