Bardzo dobry
8

ESET NOD32 Antivirus to bardzo szybki i skuteczny program antywirusowy. Słowacka firma stworzyła produkt bijący na głowę konkurencję. Pobierz NOD32, uzupełnij go zaporą sieciową oraz programem antispyware i poczuj się bezpiecznie.

Z pozoru prosty ESET NOD32 Antivirus w niezależnych rankingach zaskakuje szybkością i dokładnością w zwalczaniu szkodliwych programów. NOD32 wykazuje stuprocentową wykrywalność w testach Virus Bulletin. Według AV-Comparatives aplikacja NOD32 ma też najkrótszy czas reakcji na zagrożenie. Jeśli dodać do tego niskie zużycie zasobów komputera, można rzec, że ESET NOD32 to idealny program antywirusowy.

Także w naszych testach ESET NOD32 Antivirus poradził sobie z zakażonymi plikami szybko i bezbłędnie. NOD32 ma wszystko, czego oczekujemy od programu antywirusowego. Znajdziesz tu zaplanowane skanowanie, automatyczne aktualizacje, ochronę w czasie rzeczywistym.

Bardziej zaawansowanym użytkownikom może brakować dodatkowych funkcji. ESET NOD32 Antivirus nie zapewnia zapory sieciowej (firewall), ani dodatkowej ochrony przed programami szpiegującymi. Te funkcje znajdziemy w programie ESET SmartSecurity.

ESET NOD32 Antivirus

Download

ESET NOD32 Antivirus 11.2.49.0

Opinie użytkowników o ESET NOD32 Antivirus

  • według Anonymous

    Nie polecam.
    Wersja 5.Mało skuteczny.Jestem stałym użytkownikiem Nod32 ale teraz przechodzę na inny program anty...   Więcej

  • według Anonymous

    ESET NOD32 Antivirus.
    Moim zdaniem też obciąża system trochę,ale za to bardzo dobrze łapie trojany, robaki jak s...   Więcej

Sponsorowany×