Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack Varies with device

DLC z dodatkowymi przyczepami do Euro Truck 2

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack to dodatek, który dodaje przyczepy od producenta maszyn i pojazdów w Europie o nazwie Krone.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Rozsądna odmiana markowych przyczep
  • Mnóstwo bocznych spódnic i opcji lakierniczych
  • Opony Krone są dostępne dla twoich ciężarówek
  • Starannie odtworzone renderingi przyczep Krone

Wady

  • Istniejące przyczepy mogą przewozić więcej niż najlepsze przyczepy Krone
  • Nie można używać akcesoriów Krone w przyczepach magazynowych
  • Istniejące przyczepy mają więcej opcji dostosowywania
  • Brak konfiguracji osi lub dodatkowych konfiguracji oświetlenia bocznego

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack to dodatek, który dodaje przyczepy od producenta maszyn i pojazdów w Europie o nazwie Krone.

Dodatkowe przyczepy, tuning i akcesoria

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack wymaga oryginalnej gry Euro Truck Simulator 2 w celu zainstalowania tego DLC. Przyczepy, które dodaje DLC, to Profi Liner, sucha wkładka, fajny Liner, Profi Liner & Load Carrier (podwójne) i Profi Liner HD Flatbed. Do akcesoriów dodanych przez DLC należą tylne błotniki, opony Easy Rider, chłodnice, tylne zderzaki, kubek do kawy Krone, Krone Pennant, czapka Krone Style, Krone Hub, tylne i przednie akcesoria do podwozi. Dodatkowo dostępne są również prace malarskie Krone.

DLC dla osób, które chcą pokazać wsparcie

Po wydaniu gry Euro Truck 2 programiści wspierali Euro Truck 2 przez pięć lat i dodawali różne darmowe łaty, zanim wyszedł DLC. Darmowe łatki dodały znacznie więcej niż ta DLC, dlatego powinieneś ją kupić, jeśli chcesz wspierać programistów. Osoby, które są fanami Euro Truck, mogą czerpać korzyści z tego DLC, ale osoby, które szukają tylko dodatkowych treści, mogą być zniechęcone przez to, jak mało jest w ofercie. Nie jest to tak mało jak te gry, które powodują zmianę ubioru (np. South Park Stick Of Truth), ale w przypadku Euro Truck 2 nie ma zbyt wielu nowych treści, którymi można by się ekscytować.

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack

Download

Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack Varies with device

Opinie użytkowników o Euro Truck Simulator 2 - Krone Trailer Pack

Sponsorowany×