Farming Simulator 14 na Windows 10

Farming Simulator 14 na Windows 10 13.0.1

Symulator farmy na Windows 10

Farming Simulator 2014 to najnowsza odsłona tego popularnego rolniczego symulatora. Teraz gra dostępna jest w wersji na Windows 10, a więc zarówno na komputer, jak i na tablet.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość maszyn
  • Realistyczna symulacja zmiennych warunków pogodowych
  • Opcja multiplayer
  • Teraz można mieć ją na tablecie

Wady

  • Lekko przestarzała grafika
  • Niezbyt realistyczna fizyka ruchu

Dobry
7

Farming Simulator 2014 to najnowsza odsłona tego popularnego rolniczego symulatora. Teraz gra dostępna jest w wersji na Windows 10, a więc zarówno na komputer, jak i na tablet.

Marzysz, by zostać farmerem?

Jak sama nazwa wskazuje, ta gra to symulator farmy, w którym zamieniasz się w prawdziwego farmera i prowadzisz duże gospodarstwo rolne. Musisz obsługiwać maszyny rolnicze oraz wykonywać prace typowe dla ludzi mieszkających na wsi.

W Farming Simulator 2014 na Windows 10 masz do dyspozycji setki maszyn oraz narzędzi potrzebnych do pracy. Wraz z rozwojem gry ich asortyment stale się zwiększa i pozwala przyspieszyć prace w gospodarstwie, a także zakosztować przejażdżek na naprawdę oryginalnych maszynach rolniczych.

Jest też wątek ekonomiczny

Farming Simulator to gra przyjazna dla początkujących graczy. Od samego początku oferuje tutoriale i różnego rodzaje pomoce. Dlatego nawet jeśli nie znasz jeszcze tej gry, albo nie orientujesz się dobrze sprzęcie rolniczym, i tak masz szansę stać się prawdziwym farmerem grając w Farming Simulator!

Model rozgrywki w Farming Simulator 2014 uległ delikatnej zmianie w porównaniu do poprzednich edycji. Pojawia się nowy wątek ekonomiczny, ze zróżnicowanymi cenami zbóż. Możemy zajmować się nie tylko uprawą, ale także hodowlą.

Można pojeździć dziwnymi maszynami

Nowością, która najbardziej rzuca się w oczy w przypadku Farming Simulator 2014 jest ulepszona grafika. Wszystkie lokalizacje są ładne i ładują się płynnie. Duży nacisk położono na realistyczne odwzorowanie pojazdów. Jest to niezwykle ważne, gdyż w grze znajdziemy autentyczne maszyny prawdziwych marek, takich jak: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone, Krone i inne. Niestety, pomimo niezłego wyglądu, Farming Simulator 2014 odstaje wizualnie od dzisiejszych gier.

Werdykt

Farming Simulator 2014 to gra, która wśród wielu użytkowników wywołuje masę emocji. Jazda traktorem i oranie pola to uczucie, którego nie da się porównać z czymkolwiek innym! Teraz gra dostosowana została do interfejsu systemu Windows 8.1 oraz Windows 10 na komputerach oraz tabletach.

Farming Simulator 14 na Windows 10

Download

Farming Simulator 14 na Windows 10 13.0.1

Opinie użytkowników o Farming Simulator 14 na Windows 10

Sponsorowany×