Flashlight: LED Torch Light

Flashlight: LED Torch Light 1.6.38

Prawdopodobnie najjaśniejsza aplikacja latarki do Twojego urządzenia mobilnego

Latarka: Latarka LED Latarka jest jedną z najjaśniejszych aplikacji do latarki na telefon komórkowy. To także jedna z najlepszych i jest za darmo!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Jasne światło przy minimalnym zużyciu energii
  • Darmowa aplikacja

Wady

  • Niektóre platformy mobilne mają wbudowaną latarkę
  • Nie działa bez zgody kamery

Latarka: Latarka LED Latarka jest jedną z najjaśniejszych aplikacji do latarki na telefon komórkowy. To także jedna z najlepszych i jest za darmo!

Jasny i szybki

Latarka: LED Latarka Light może błyskawicznie zmienić urządzenie mobilne w latarkę . Ta aplikacja nie jest jedyną aplikacją, która pozwala to zrobić, ale niewiele z nich zapewnia tak jasne światło. Innymi słowy, aplikacja wykorzystuje zalety diody LED zainstalowanej w Twoim urządzeniu. Co więcej, aplikacja uruchamia się dość szybko - prędkość jest dość przydatna, gdy chcesz, aby latarka natychmiast się zaświeciła. Jasne światło może również dać sporo dedykowanych latarek, które biegną za ich pieniędzmi. Aplikacja ma tryb "stroboskopowy", który emituje regularne błyski światła. Tryb ma wbudowany kontroler częstotliwości. Sygnał latarki SOS również jest zintegrowany.

Prosty i elegancki interfejs

Aplikacja ma pięknie zaprojektowany, prosty w użyciu interfejs . Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja działa również na telefonach bez diod LED zintegrowanych ze sprzętem. Innymi słowy, możesz użyć aplikacji, aby włączyć biały ekran na takich urządzeniach, które powinny działać jak latarka. Pomimo tego, że jest tak potężny, Latarka: Latarka LED wymaga niewielkiej mocy baterii . Oznacza to, że nie zabraknie Ci zasilania urządzenia mobilnego, nawet jeśli korzystasz z aplikacji przez wiele godzin. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest niezwykle przydatnym narzędziem w sytuacjach awaryjnych. Jeśli szukasz innej darmowej alternatywy, możesz wypróbować również Super-Bright LED Flashlight .

Flashlight: LED Torch Light

Download

Flashlight: LED Torch Light 1.6.38

Opinie użytkowników o Flashlight: LED Torch Light

Sponsorowany×