Font Installer

Font Installer 2.1.0

Darmowa aplikacja - zmień czcionki na telefonie lub tablecie.

Ta aplikacja pozwala użytkownikowi wybrać i wybrać spośród szerokiego wyboru czcionek i zastosować je do swoich urządzeń.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ekstremalnie szybko.
  • Ogromna liczba opcji.

Wady

  • Trudne do zresetowania czcionek po zmianie.
  • Niektóre czcionki pozostają niezmienione.

Ta aplikacja pozwala użytkownikowi wybrać i wybrać spośród szerokiego wyboru czcionek i zastosować je do swoich urządzeń.

Innowacyjny i pomysłowy, spraw, by Twoje urządzenie zostało zaprojektowane na zamówienie.

Dostępnych jest ponad 4300 czcionek dla urządzeń z systemem Android. Katalog główny nie jest wymagany, jeśli znajduje się na liście obsługiwanych urządzeń. Możliwe jest pobieranie czcionek z Internetu i instalowanie ich również. Konieczne jest sprawdzenie listy, aby sprawdzić, czy wymaga ona zrootowania do pracy na danym urządzeniu. Urządzenia, które mają dostęp FlipFont lub root, mają obsługę czcionek. Zaleca się uzyskanie właściwego dostępu do roota, aby upewnić się, że program działa skutecznie z wybranym urządzeniem.

Świetny nowy sposób pisania.

Czy to do użytku osobistego lub komercyjnego, ta aplikacja daje użytkownikowi setki czcionek do wyboru. Możliwość podglądu czcionki w aplikacji przed jej zainstalowaniem jest użytecznym dodatkiem. Pobrane pliki czcionek z Internetu można również przejrzeć. Po prostu wybierz czcionkę bezpośrednio z aplikacji lub z menedżera plików innej firmy. Nie ma wymogu posiadania zrootowanego dostępu do zmiany systemu na wielu urządzeniach. Innowacyjne narzędzie do czyszczenia.

Font Installer

Download

Font Installer 2.1.0

Opinie użytkowników o Font Installer

Sponsorowany×