Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale 1.0

Fortnite: Battle Royale wreszcie trafia na Androida

Radujcie się, mobilni gracze! Długo oczekiwany, ale wciąż gorący, darmowy i zabawny Fortnite: Battle Royale jest już dostępny na urządzeniach z Androidem . Pobierz aplikację bezpośrednio ze strony Softonic! Podczas oczekiwania na zakończenie instalacji, oto przydatna recenzja.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bezpośredni port wspaniałej gry
  • Intuicyjny, responsywny interfejs
  • Wierny dźwięk i wizualizacje
  • To Fortnit!

Wady

  • Tryb budowania jest trudny
  • Wampir bateryjny
  • Interakcja dotykowa wymaga przyzwyczajenia się
  • Upada niewiele mniej niż wersje komputerowe / konsolowe

Radujcie się, mobilni gracze! Długo oczekiwany, ale wciąż gorący, darmowy i zabawny Fortnite: Battle Royale jest już dostępny na urządzeniach z Androidem . Pobierz aplikację bezpośrednio ze strony Softonic! Podczas oczekiwania na zakończenie instalacji, oto przydatna recenzja.

Ustawienie

Fortnit Epic Games: Battle Royale dla Androida to prawie wszystkie porównania identyczne z wersją IOS , która sama w sobie jest wiernym lustrzanym odbiciem konsoli i tytułu PC / Mac . Gracze upuszczają autobus z samolotem na wyspę z odrębnymi sekcjami i budynkami. Muszą się znaleźć, aby znaleźć broń, gadżety i zasoby, które pomogą im przetrwać i zdominować innych graczy. Dostępne są trzy tryby: Solo , który pozwala na zajęcie 99 innych graczy; Spółdzielnia , w której grupujesz się z trzema innymi w przypadku gwałtownych ćwiczeń budowania zespołu; oraz 50 vs 50 , co jest ogromną wojną terytorialną polegającą na budowaniu bazy i strzelaniach.

Podobnie jak w popularnej grze Player Unknown: Battlegrounds , jest mała szansa na obóz i ukrycie się, podczas gdy losowa burza zawęża obszar gry w trakcie meczu. W przeciwieństwie do tego innego tytułu, Battle Royale pozwala graczom budować struktury, aby osiągnąć wyższy poziom, podzielić mosty lub stworzyć obronę przed atakami innych graczy. Gracze zbierają zasoby dla tych struktur poprzez zhakowanie istniejących domów i budynków, roślin i przeszkód.

Rozgrywka

Fortnite: Battle Royale dla Androida gra podobnie jak jego odpowiednik IOS, udostępniając te same opcje interfejsu i ogólny styl gry. Chociaż może nie pasować do możliwości graficznych większego urządzenia, wersja mobilna jest wystarczająco ładna i wystarczająco mocna, aby wyświetlać się na tym samym poziomie w rozsądnej rozdzielczości.

Gracze używają cyfrowego joysticka w lewym dolnym rogu ekranu, aby przenieść, przeciągając na ekranie głównym, aby celować i stukając w ogień. Alternatywne konfiguracje umożliwiają również dedykowane przyciski ekranowe do funkcji wypalania. Przyciski do przykucania, skakania i przełączania pomiędzy trybem budynku a trybem walki są intuicyjnie rozmieszczone, a gracz nigdy nie musi zbytnio rozciągać palców, aby trafić przycisk, którego potrzebują.

Jeśli nie grałeś w Battle Royale na IOS, możesz z łatwością poruszać się i wchodzić w interakcję z otoczeniem . Przeniesienie dowolnego przedmiotu spowoduje jego podniesienie, jeśli masz pokój, a drzwi automatycznie się otworzą, gdy na nie natrafisz. Jeśli masz w swoim ekwipunku przedmiot, którego nie chcesz, po prostu kliknij i przeciągnij, aby zrobić miejsce. Wszystko w środowisku, z którym możesz wchodzić w interakcję, pojawi się po naciśnięciu przycisku dotykowego, gdy zbliżysz się do niego, minimalizując frustrację wiedząc, gdzie na ekranie uderzyć.

Walka w wersji mobilnej jest nieco bardziej zagmatwana niż w wersji konsolowej / komputerowej - co jest doskonale zrozumiałe, ponieważ gra na ekranie dotykowym nie ma precyzji klawiszy i kontrolerów. Aby to zrekompensować, gra automatycznie śledzi przeciwników, których atakujesz, gdy znajdują się w pewnej odległości od środka ekranu. Chociaż na początku może to być frustrujące, gracze szybko przyzwyczają się do wykonywania pracy z automatycznym śledzeniem, a walka stanie się łatwiejsza (i, miejmy nadzieję, skuteczniejsza).

Jednym sprytnym i intuicyjnym aspektem wersji mobilnej jest dźwiękowy wyświetlacz lokalizacji, który pojawia się wokół twojej postaci w łuku, pokazując kierunek i rodzaj dźwięku (ogień broni, kroki, skarb) dźwięku w pobliżu. Biorąc pod uwagę, że większość telefonów ma tylko skromny głośnik w stałej lokalizacji, jest to miły wizualny znak, który zawsze zapewnia Ci czujność.

Jednym z bardziej satysfakcjonujących aspektów gry Fortnite: Battle Royale dla Androida jest to, że jest to czysty port. Znajdziesz wszystkie te same bronie, gadżety i ulepszenia we wszystkich tych samych obszarach. Jeśli połączysz się ze swoim głównym kontem Epic Games, będziesz mieć dostęp do swojego profilu gracza z tymi samymi nabytymi kosmetykami i skórkami. Postęp w jednym jest postępem w drugim. Z wyjątkiem interfejsu i kontrolek, wrażenia z grania w Fortnite nie są w żaden sposób filtrowane ani zubożane. Podczas gdy inne popularne gry zaczynają od podstaw, aby tworzyć edycje mobilne w dostępnym, podobnym duchu, Epic Games bezpośrednio przenosi ich popularnego strzelca do twojego urządzenia przenośnego.

Mimo to są pewne wady

Niestety, gracze, którzy lubią budować na PC / Macu i konsolowe wersje gry, będą trudniej budować w wersji mobilnej . Pomimo tego, jak wspaniała gra przechodzi na platformę mobilną, ten aspekt tytułu naprawdę pokazuje ograniczenia rozgrywki opartej na dotknięciu. Strzelanie do wroga to jedno; Umieszczenie ściany, pochylni lub sufitu tak, jak chcesz, to zadanie, do którego trzeba się przyzwyczaić. Mimo to wielu graczy wykorzystuje go w pełni, a zobaczysz te same imponujące forty i struktury - choć trochę wolniej.

Uczciwe ostrzeżenie: mimo że jest to gra mobilna, mimo że jest ona w stanie grać w dowolnym miejscu i czasie, jest to jednak bateria-świnia. Trzymaj ładowarkę lub mobilną stację ładującą w pobliżu, jeśli planujesz grać więcej niż kilka dopasowań naraz. Podobnie wydaje się, że gra ma pewne problemy z opóźnieniem, gdy nie jest połączona z dedykowanym, silnym sygnałem Wi-Fi. Opóźnienie może być sporadyczne, ale czasami może zmącić twoje doświadczenie do zatrzymania w momentach krytycznych, szczególnie gdy w okolicy znajduje się wielu innych graczy z pistoletami skierowanymi w Twoją stronę.

Jeśli kochasz Fortnite: Battle Royale i masz urządzenie mobilne z Androidem, dlaczego wciąż czytasz tę recenzję?
Fortnite Battle Royale

Download

Fortnite Battle Royale 1.0

Opinie użytkowników o Fortnite Battle Royale

Sponsorowany×