Free Language Translator

Free Language Translator 3.9.11

Darmowy poliglota

Zalety

  • Tłumaczenie między 50 językami
  • Automatyczne wykrywanie języka
  • Możliwość utworzenia słownika niestandardowego

Wady

  • Wymaga połączenia z Internetem
  • Czasami się zawiesza
  • Problemy z odczytaniem PDF po polsku

Niezły
6

Free Language Translator to darmowy program do tłumaczenia tekstu na ponad 50 języków. Korzysta on z dobrodziejstw tłumacza Google Translate.

Free Language Translator to uniwersalny translator, wykorzystujący technologię Google Translate. Dzięki teemu możemy tłumaczyć tekst wybierając jeden z 50 języków! Program potrafi sam wykryć język w jakim jest napisany tekst oraz oszacować dokładność tłumaczenia.

Free Language Translator posiada opcję tworzenia osobistego słownika z poprawionym tłumaczeniem. Funkcja ta jest przydatna, gdyż technologia Google Translate nie jest doskonała. Sprawdza się dobrze, gdy chcemy zrozumieć ogólny sens danego tekstu. Jeśli potrzebujemy dokładnego tłumaczenia, zawodzi.

Free Language Translator jest bardzo prosty w obsłudze. Tekst do tłumaczenia możemy wpisać ręcznie, wkleić ze schowka lub wgrać z pliku. Free Language Translator obsługuje najpopularniejsze formaty plików tekstowych: PDF, DOC, RTF, HTML i TXT. Niestety importowanie nie zawsze działa poprawnie.

Free Language Translator to idealny tłumacz do ekstremalnych sytuacji, kiedy potrzebny jest nam translator egzotycznych języków. Jeśli chcemy dokładnego i bardzo wiarygodnego tłumaczenia musimy sami nauczyć się danego języka.

Free Language Translator

Download

Free Language Translator 3.9.11

Opinie użytkowników o Free Language Translator

Sponsorowany×