Ghost Recon : Future Soldier

Ghost Recon : Future Soldier

Przyszłość strzelanek 3-osobowych?

Zalety

  • Doskonały tryb dla wielu graczy
  • Świetne opcje dostosowywania
  • Zabawna kampania dla jednego gracza

Wady

  • Liniowy pojedynczy gracz

Bardzo dobry
8

Ghost Recon: Future Soldier to strzelanka 3-osobowa, w której pełne misje z oddziałem sił specjalnych nazywają się "Ghosts".

Historia opowiedziana w "niedalekiej przyszłości" stanowi wyposażenie teoretyczne, z którego mogą korzystać żołnierze. Poza stałym interfejsem cyfrowym, który widzisz z widoku trzeciej osoby, możesz także użyć uzbrojonych dronów, kamuflażu optycznego i różnych wizji, aby zdobyć przewagę podczas bitwy.

Rozgrywka

Historia jednego gracza Ghost Recon: Future Soldier ma twoją drużynę Ghostów podążającą śladem ataku na inny zespół Ghost Recon. Masz za zadanie połączyć kropki ataku i uratować lub aresztować postacie.

Mimo że gra ma styl rozgrywki na otwartym poziomie, jest bardzo liniowa. Niektóre misje wymagają bezpośrednich misji pożarowych, a inne działają z całkowitym milczeniem. Granice niektórych misji wymagają, abyś nie był widziany raz lub nie.

Ale podczas standardowych misji podążasz ścieżką przez poziom i używasz sprzętu, aby zawsze mieć przewagę. Różnorodność w grze Ghost Recon: Future Soldier jest świetna, więc nie tylko utkniesz w ukryciu, ale możesz się uwolnić, gdy uderzysz w powietrze i rzucisz granat.

Ghost Recon: Future Soldier przejmuje kontrolę nad twoimi kolegami z drużyny , więc nie dowodzisz ich bezpośrednio . Jedyne wskazówki, na które zwracasz uwagę, gdy ich zadaniem jest zapewnienie ognia osłonowego lub zestawienie jednoczesnych zaborów . W przeciwnym razie gra AI działa bardzo dobrze.

Używanie innych Ghostów jako drużyny to jedyny sposób, w jaki wygrasz niektóre misje.

Grafika

Kiedy nie patrzysz na twarze Duchów lub jakiejkolwiek innej postaci w grze, Ghost Recon: Future Soldier wygląda świetnie. Musiała istnieć równowaga między ilością szczegółów a rozmiarem map . Wszystkie duchy mają swój podpis i na szczęście większość wrogów nie ma stylu "kopiuj i wklej".

Ghost Recon: Future Soldier ma wiele efektów środowiskowych, takich jak zniszczalne środowiska i efekty cząsteczkowe. Nawet przy stosowaniu granatów gazowych dym kręci się realistycznie. Występują sporadyczne usterki i wyskakujące okienka, ale nie na tyle, aby przerwać zanurzenie w grze.

Ghost Recon: Future Soldier może nie być najdokładniejszą wizualnie strzelanką wojskową z perspektywy trzeciej osoby, ale służy temu doświadczeniu.

Tryb wieloosobowy

Tryb gry wieloosobowej w grze Ghost Recon: Future Soldier to solidna kombinacja celów zespołowych i dostosowywania broni . Dostosowanie broni jest dogłębnym i szczegółowym procesem.

Możesz dostosować prawie każdą część broni z ręki, spustu i beczki. Inne dostosowania polegają na ulepszeniu celownika optycznego, bocznych szyn i końcówki wylotowej, które mają wpływ na różne atrybuty broni podczas gry wieloosobowej Ghost Recon: Future Soldier.

Ghost Recon: Różne tryby gry Future Soldier skupiają się na walce drużynowej . Podczas gdy snajperzy mogą sami uciec, inne klasy powinny współpracować, aby ostrożnie manewrować. Gracze mogą również korzystać z tych samych narzędzi, z których korzystali podczas kampanii dla pojedynczego gracza, np. Zwiadowczy dron i granaty lokalizacyjne.

System doświadczenia daje odblokowanie części broni , a ukończenie wyzwań dla pojedynczego gracza może również odblokować nowe bronie. Gracze, którzy biegają i strzelają, mogą tu i tam zabijać, ale zespołowi komunikacyjnemu się uda.

Przyzwoity pojedynczy gracz, doskonały multiplayer

Ghost Recon: Future Soldier ma zabawną kampanię dla jednego gracza. Historia może nie mieć sensu, ale jest wystarczająco angażująca, aby przynajmniej raz zagrać.

Gra wieloosobowa w grze Ghost Recon: Future Soldier jest doskonała, ponieważ oferuje inny rodzaj doświadczenia w strzelaniu. Zaawansowana broń Ghost Recon: Future Soldier może zmienić przebieg bitew, ale najlepsi strzelcy działający w drużynie to najlepsza strategia.

Ghost Recon: Future Soldier to wspaniały nowy rozdział w serii Ghost Recon.

Najczęściej pobierane Akcji na windows

Więcej
Ghost Recon : Future Soldier

Download

Ghost Recon : Future Soldier

Opinie użytkowników o Ghost Recon : Future Soldier

  • według Anonymous

    fajne mapki .
    zajebista gierka jeszcze nigdy takiej dobrej gry nie widziałem..   Więcej

Sponsorowany×