Hamachi

Hamachi dla Windows

Naprawdę bezpieczne połączenie bez wysiłku

LogMeIn Hamachi to program zabezpieczający komunikację między komputerami. Możesz dzięki niemu stworzyć bezpieczną prywatną sieć (VPN) i połączyć wiele komputerów tak, aby nikt z zewnątrz nie miał dostępu do przesyłanych danych.Darmowa wersja... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo prosty w obsłudze
  • Wbudowany czat

Wady

  • Ograniczone możliwości

Bardzo dobry
8

LogMeIn Hamachi to program zabezpieczający komunikację między komputerami. Możesz dzięki niemu stworzyć bezpieczną prywatną sieć (VPN) i połączyć wiele komputerów tak, aby nikt z zewnątrz nie miał dostępu do przesyłanych danych.

Darmowa wersja LogMeIn Hamachi pozwala na łatwe i szybkie połączenie do 8 komputerów na sieć. Konfiguracja Hamachi jest banalna, nie wymaga żadnej wiedzy od użytkownika. Dopiero korzystanie ze zdalnych komputerów może wymagać zapoznania się z podręcznikiem użytkownika.

Aby utworzyć sieć trzeba najpierw zainstalować program, uruchomić oraz nadać sieci nazwę i zabezpieczyć hasłem. Oczywiście, na każdym komputerze z którym chcemy się połączyć z pomocą LogMeIn musi być zainstalowana jedna kopia programu.

Utworzone przez LogMeIn Hamachi sieci są chronione hasłem, a komunikacja między połączonymi komputerami szyfrowana. Użytkownicy sieci stworzonej w LogMeIn Hamachi mogą porozumiewać się za pośrednictwem bezpiecznego czatu, oraz zdalnie sterować podłączonymi do sieci komputerami.

LogMeIn Hamachi to jeden z najprostszych sposobów na szybkie tworzenie bezpiecznej sieci prywatnej (VPN). Pobierz Hamachi, aby bezpiecznie przesyłać ważne dane oraz zdalnie sterować swoimi komputerami podłączonymi do Internetu.

Hamachi

Download

Hamachi 2.2.0.614

Opinie użytkowników o Hamachi

  • według Anonymous

    Kiedy będzie??. Stara wersja 2.0.1.64 mi się podoba ale ma parę wad i kiedy będzie LogMein Hamachi 3.0.0.0.Ale pomaga mi w wielu żeczac Więcej

  • według Anonymous

    Hamachi 2. Jest świetny, poza kilkoma wadami, która da się znieść. Jest bardzo przydatny i nowa wersja wprowadziła kilka zmian (według Więcej

Sponsorowany×