HERE Maps for Windows 10

HERE Maps for Windows 10 3.4.437.8

Zabierz swoje mapy ze sobą, gdziekolwiek jesteś

HERE Maps to solidna alternatywa zarówno dla Apple, jak i Google Maps. Tutaj oferuje ładne połączenie funkcji mapowania, eksploracji i nawigacji, które zadowolą większość użytkowników.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonały tryb nawigacji
  • Mapy transportu publicznego
  • Tryb offline

Wady

  • Wyniki wyszukiwania są ograniczone
  • Zaprojektowany dla systemu Windows

Bardzo dobry
8

HERE Maps to solidna alternatywa zarówno dla Apple, jak i Google Maps. Tutaj oferuje ładne połączenie funkcji mapowania, eksploracji i nawigacji, które zadowolą większość użytkowników.

Na równi z konkurencją

Aplikacja HERE Maps dla systemu Windows 8.1 nie oferuje niczego znacznie różniącego się od głównych rywali. Istnieje wiele widoków map, w tym sattlilte, ruchu i tranzytu. Do nawigacji masz wybór samochodu, transportu publicznego i pieszo.

Możesz także sprawdzić rzeczy do zrobienia w okolicy, dotykając przycisku wyszukiwania. Jednak wyniki są ograniczone i blade w porównaniu do usług takich jak Google Maps i Yelp .

Jedną z moich ulubionych funkcji tutaj jest jej nawigacja. Jego interfejs jest łatwy do zrozumienia od spoglądania, a jego przyciski są duże, co ułatwia dotknięcie w samochodzie. Wygląda prawie jak Waze , co jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy po prostu chcą nawigacji .

W przypadku użytkowników z nieregularnym połączeniem danych możesz pobierać mapy do użytku w trybie offline. Musisz założyć konto, ale odblokujesz takie funkcje, jak zsynchronizowane ulubione i możliwość pobierania różnych głosów.

Zaprojektowany z myślą o systemie Windows

HERE Maps zostało zaprojektowane z myślą o Windows 8 i Windows Phone. Jeśli używasz aplikacji na platformie innej niż te dwie, prawdopodobnie będzie wyglądać zupełnie inaczej niż w przypadku innych aplikacji na telefonie. Na przykład wersja na Androida nie używa zunifikowanego języka Material Design.

W aplikacjach mobilnych tutaj jest podzielony na dwie sekcje: jedną dla map i jedną dla jazdy. Ułatwia to skupienie się na tym, co chcesz robić. Tryb jazdy jest łatwy w użyciu i obejmuje ulubione miejsca i historię.

Zupełnie inaczej wygląda to na tablecie z Windows 8 od mobilnych odpowiedników. Interfejs HERE Maps zapożycza się mocno z funkcji Snap firmy Microsoft. Aplikacja utrzymuje ekran podzielony na dwie części, dając wyniki wyszukiwania po lewej stronie i widok mapy po prawej.

O ile aplikacja HERE Maps jest przeznaczona dla systemu Windows , wciąż jest to solidna aplikacja do mapowania na innych platformach. Podobał mi się tutaj za duży, czytelny interfejs podczas jazdy. Wyniki wyszukiwania pozostawiają wiele do życzenia, ale dobrze sprawdzą się przy wyszukiwaniu, dokąd zmierzasz. Po prostu nie używaj go do eksplorowania okolicy. Yelp i Mapy Google są jeszcze lepsze.

Dobry dla użytkowników systemu Windows, przeciętny dla innych

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, spodoba Ci się aplikacja HERE Maps. To lepsze niż dołączone mapy Bing. W przypadku użytkowników Androida Mapy Google wciąż oferują lepszą obsługę i więcej funkcji.

HERE Maps for Windows 10

Download

HERE Maps for Windows 10 3.4.437.8

Opinie użytkowników o HERE Maps for Windows 10

Sponsorowany×