Dobry
7

IMG Tool to narzędzie do obsługi modów i dodatków do gier z serii GTA - GTA 3, Vice City i Sand Andreas. Dzięki niemu łatwo wypakujesz i zastąpisz pliki gry plikami z modyfikacją. IMG Tool posłuży Ci do szybkiego i bezproblemowego zainstalowania nowych skinów lub nowych pojazdów.

Aby skorzystać z IMG Tool, trzeba wypakować zawartość archiwum i uruchomić plik IMGTool.exe. Następnie, za jego pomocą odnaleźć mod, który chcemy zainstalować. Później wystarczy zastąpić stare pliki nowymi, które pobraliśmy wcześniej.

Uwaga! Po zastąpieniu lub wgraniu nowych modów należy przebudować archiwum, korzystając z opcji "Rebuild Archive". Może to potrwać nawet do kilku minut, ale jest to krok konieczny do prawidłowego zainstalowania dodatków.

IMG Tool to bardzo dobre i przydatne narzędzie dla fanów gier z serii GTA. Pomoże prawidłowo wgrać modyfikacje oraz dodatki do Grand Theft Auto i cieszyć się nowymi funkcjami. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputera, a jednocześnie fanem GTA, koniecznie pobierz IMG Tool.

IMG Tool obsługuje następujące formaty

DFF, TXD

Opinie użytkowników o IMG Tool

Sponsorowany×