K-Meleon

K-Meleon 1.5.4

Ultralekki klon Firefoxa na archaiczne komputery

Zalety

  • Program działa bardzo szybko
  • Ochrona prywatności i bezpieczeństwa
  • Obsługuje najnowsze standardy internetowe
  • Częste aktualizacje

Wady

  • Nie wszystkie strony wyświetla poprawnie

Bardzo dobry
8

K-meleon to przeglądarka internetowa oparta na tym samym silniku co Firefox (Gecko). Może być uruchamiana na zupełnie archaicznych konfiguracjach sprzętowych.

K-meleon jest bardzo szybką i wydajną przeglądarka internetową posiadającą standardowe opcje. Wyświetlanie historii odwiedzanych stron oraz obsługa gestów myszy to nie wszystko. Program posiada zaawansowane filtry treści, blokuje potencjalnie niebezpieczne pliki Flash, ukrywa reklamy na stronach oraz powstrzymuje wyskakujące okna. W opcjach przeglądarki można precyzyjnie zarządzać opcjami prywatności i bezpieczeństwa.

Z innych ciekawych opcji należy wymienić tłumaczenie wyświetlanych stron na wiele języków, w tym polski (Google oraz Babel Fish), zarządzanie pamięcią wykorzystywaną przez K-meleon (przydatne na słabych maszynach), współpracę z zewnętrznymi programami oraz obsługę różnych sesji.

K-meleon to niezwykle lekka i szybka przeglądarka internetowa oparta na silniku Gecko (Firefox). Dobrze dba o Twoje bezpieczeństwo, tłumaczy strony na różne języki oraz posiada szereg innych zalet typowych dla nowoczesnych programów tego typu.

Opinie użytkowników o K-Meleon

  • według Anonymous

    Ultralekka, nowoczesna i bezpieczna przeglądarka internetowa.
    Po kilkuletniej przerwie K-Meleon wraca do gry! Je...   Więcej

Sponsorowany×