Kitsunebi Lite

Kitsunebi Lite 1.0.1

Chroń swoje dane przed wścibskimi oczami z dyskretnym VPN.

Kitsunebi Lite to aplikacja i sieć VPN zaprojektowana do kierowania niebezpiecznego ruchu internetowego za pośrednictwem bezpiecznych serwerów. Podczas działania będzie próbował przekierować cały ruch z różnych aplikacji i innych źródeł za pośrednictwem sieci VPN. Robi to wszystko bez gromadzenia i przechowywania jakichkolwiek danych po stronie VPN.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zachowuje prywatność
  • Nie zmniejsza prędkości

Wady

  • Sporadycznie rozłącza się
  • Pewna niekompatybilność

Kitsunebi Lite to aplikacja i sieć VPN zaprojektowana do kierowania niebezpiecznego ruchu internetowego za pośrednictwem bezpiecznych serwerów. Podczas działania będzie próbował przekierować cały ruch z różnych aplikacji i innych źródeł za pośrednictwem sieci VPN. Robi to wszystko bez gromadzenia i przechowywania jakichkolwiek danych po stronie VPN.

Szybki i prawdopodobnie wściekły

Kitsunebi Lite działa szybko: VPN nie działa wolno, szczególnie jeśli znajdujesz się w Azji, gdzie można znaleźć największą liczbę serwerów. W wielu przypadkach nie będzie to miało większego wpływu na prędkość przeglądania. Jest również łatwy w użyciu. Z drugiej strony liczba urządzeń, z których może być używana, jest dość mała, a czasami użytkownik może się okresowo odłączać od sieci VPN, bez wyraźnej przyczyny.

Drżący wybór, ale potencjalnie dobry

Ogólnie rzecz biorąc, Kitsunebi Lite jest doskonały, gdy działa. Fakt, że czasami możesz zostać odłączony od sieci podczas pracy i może nie działać z Twoim urządzeniem, może być w niektórych przypadkach przełamaniem umowy. Ale jeśli tak nie jest, Kitsunebi Lite chroni Twoje dane szybko i efektywnie, bez podawania ich bezpośrednio programistom. Dla tych, którzy troszczą się o prywatność, jest to świetne połączenie.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na iphone

Kitsunebi Lite

Download

Kitsunebi Lite 1.0.1

Opinie użytkowników o Kitsunebi Lite

Sponsorowany×