LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures Demo

Indiana Jones w wersji LEGO

Zalety

  • Oryginalna rzeczywistość z klocków LEGO
  • Silne nawiązania do filmów o Indianie Jones
  • Gra pełna poczucia humoru

Wady

  • Nie da się kontrolować widoku w grze

Doskonały
9

Lego Indiana Jones The Original Adventures to gra zręcznościowo-platformowa oparta na przygodach kultowej postaci jaką jest Indiana Jones. Gra łączy w sobie wszystkie 3 części filmowych przygód tego nieustraszonego archeologa. Akcja toczy się w rzeczywistości 3D zbudowanej z klocków LEGO.

W grze możesz wcielić się w samego Indiana Jonesa, ale także w innych bohaterów filmu. Rozgrywka składa się z 3 części, a każda z nich liczy po 6 poziomów.

Podobnie jak działo się to w filmie, w grze stanie przed Tobą wiele trudnych zadań i zagadek do rozwiązania. Na szczęście w otoczeniu LEGO zawsze możesz wykombinować jakieś oryginalne wyjście z sytuacji.

Oprócz kreatywnego myślenia, musisz także wykazać się sprawnością. Gra Lego Indiana Jones The Original Adventures posiada wiele elementów typowej zręcznościówki.

Poza głównym scenariuszem gry dostępnych jest wiele ciekawych opcji takich jak tworzenie własnych postaci do gry czy też dodatkowe poziomy.

Jeśli pamiętasz Indianę Jonesa z dzieciństwa i zachwycałeś się każdą kolejną częścią jego filmowych przygód, ta gra pozwoli Ci na nowo zamienić się w nastolatka!

Najczęściej pobierane Przygodowe na windows

Więcej
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

Download

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures Demo

Opinie użytkowników o LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

Sponsorowany×