Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne

Bitwa trwa nadal w Dywizji Powietrznodesantowej

Zalety

 • Bardzo realistyczna grafika
 • Doskonałe efekty dźwiękowe i muzyka
 • Zabawna, szalona rozgrywka

Wady

 • Na początku wydaje się nieco mylące; posiadanie poziomu samouczka byłoby miłe

Doskonały
9

Seria Medal of Honor powraca z nową strzelanką dla pierwszoosobowej, nastawioną na przetrwanie w czasie II wojny światowej. Nie zrozum mnie źle: brak oryginalności w historycznym tle gry nie może być traktowany jako punkt ujemny.

Wręcz przeciwnie, wiele innych podobnych gier pokazało, że konflikt ten stanowi idealny scenariusz dla szalonej akcji wojennej.

Medal of Honor: Airborne testuje twoje umiejętności jako żołnierz od samego początku, z imponującym skokiem spadochronowym w środku zaciętej bitwy.

Będziesz musiał skierować drogę do lądowania, zawsze szukając bezpiecznego miejsca. Jeśli przeżyjesz ten pierwszy test, jesteś gotowy, by chwycić swoją broń i wykonać misje, które zostały ci powierzone.

Pierwsze minuty są po prostu szalone. Wszędzie krzyczą żołnierze, gwiżdżące wszędzie kule, odległe eksplozje i strzelające z ognia karabiny maszynowe.

Niesamowity realizm grafiki i efektów dźwiękowych pogrąża Cię w konflikcie, osiągając stopień zanurzenia, który sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś naprawdę tam był.

Medal of Honor: Airborne

Download

Medal of Honor: Airborne

Opinie użytkowników o Medal of Honor: Airborne

 • Kacper To Ja

  według Kacper To Ja

  jest to fajna strategiczna gra.
  ta gra jest strategiczna dlatego ją lubie medal of honor polecam
  Pros: jest...   Więcej

Sponsorowany×