Minecraft

Minecraft 1.12.2

Zbuduj pikselowe imperium

Minecraft to fenomenalna gra, na której punkcie oszalał cały świat. Wygląda niepozornie. Do dyspozycji dostajemy ogromną piaskownicę zbudowaną z sześciennych klocków. Cel gry? Przetrwać pierwszą noc kiedy nadejdą potwory i... Zmieniać zastany świat wedle naszych upodobań. Kliknij Minecraft Download i przyłącz się do gry.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Ogromny otwarty świat
 • Wolność w kreacji swojego otoczenia
 • Niesamowicie wciągająca
 • Oldskulowa grafika

Wady

 • Nie dla fanów fotorealistycznej grafiki

Doskonały
9

Minecraft to fenomenalna gra, na której punkcie oszalał cały świat. Wygląda niepozornie. Do dyspozycji dostajemy ogromną piaskownicę zbudowaną z sześciennych klocków. Cel gry? Przetrwać pierwszą noc kiedy nadejdą potwory i... Zmieniać zastany świat wedle naszych upodobań. Kliknij Minecraft Download i przyłącz się do gry.

Na czym polega gra w Minecraft?


Minecraft posiada dwa tryby gry. W trybie Classic wyłącznie rozbudowujemy nasz świat, usuwając i dodając sześcienne klocki. Możemy grać sami lub w trybie multiplayer. Survival mode, czyli drugi tryb gry, wprowadza dreszczyk emocji. Co noc świat Minecraft nawiedzają groźne stwory, przed którymi gracz musi się chować lub bronić.

Trzonem gry w Minecraft jest crafting, czyli zdobywanie i przetwarzanie materiałów i surowców w narzędzia i materiały budowlane. W poszukiwaniu rudy kopiemy tunele w ziemi. Nasze budowle możemy wznosić na powierzchni lub pod ziemią.

Minecrafta można wypróbować za darmo, ponieważ istnieje wersja Demo gry.

Czy Minecraft jest trudny?


Na początku gry stajemy przed sporym wyzwaniem. W trybie Sruvival musimy przetrwać pierwszą noc. Jeśli to rozgryziemy, to reszta będzie spacerkiem. Musimy tylko zarezerwować odpowiednio dużą ilość czasu na grę, bo wciągnie nas ona na pewno.

Niepowtarzalny klimat Minecrafta


Minecraft na pierwszy rzut oka wygląda słabo. Grafika daleka jest od dzisiejszych standardów, ale... To zupełnie nie przeszkadza. Kanciastość świata Minecrafta jest jego bardzo charakterystyczną cechą, to nadaje grze niepowtarzalny klimat.

Fenomen w którym powinniście wziąć udział


Gra Minecraft została wymyślona i cały czas aktywnie rozwijana przez niezależnego developera. Wszyscy, włączenie z jej twórcą, są zaskoczeni ogromną popularnością Minecrafta. Wokół gry rozwinęła się spora społeczność fanów, którzy razem grają, budują niesamowite budowle z Minecraftowych klocków i tworzą mody do gry. Jeśli jeszcze nigdy nie graliście w Minecrafta, czym prędzej naprawcie ten błąd. Fanów gry nie trzeba do tego przekonywać.
Co nowego w Minecraft? Dodano pogodę (deszcz, śnieg, pioruny), statystyki oraz osiągnięcia. Do wersji 1.3.1 dostępne jest demo gry. Od wersji 1.4.2: Nowe moby; kowadło, dzięki któremu możemy zmieniać nazwy przedmiotów; marchewka na patyku, która służy do sterowania świnią; oraz wiele innych zmian związanych tematycznie z Halloween.

Zmiany

 • Co nowego w Minecraft? Dodano pogodę (deszcz, śnieg, pioruny), statystyki oraz osiągnięcia. Do wersji 1.3.1 dostępne jest demo gry. Od wersji 1.4.2: Nowe moby; kowadło, dzięki któremu możemy zmieniać nazwy przedmiotów; marchewka na patyku, która służy do sterowania świnią; oraz wiele innych zmian związanych tematycznie z Halloween.
Minecraft

Download

Minecraft 1.12.2

Opinie użytkowników o Minecraft

 • Dawid Boguski

  według Dawid Boguski

  to wielkie guuuuuwno u mnie jest potrzebny launcher ktury sie nie instaluje..   Więcej

 • Alloyy

  według Alloyy

  Nie działa (mi).
  Nie działa jak pobieram. Lubię Minecraft ale nigdy nie grałam. A wiem że nigdy nie zagram.. :c<...   Więcej

 • Tomasz Chodorowski

  według Tomasz Chodorowski

  100 gwiazdek.
  Najlepsza aplikacja ever!
  Pros: Wszystko
  Cons: Nic.   Więcej

 • Ewa Wiecha

  według Ewa Wiecha

  fajny.
  że jest bardzo fajny i że każdy hce go mieć.jkhuyuyrtyr7rtyr76rtrtyrrtrby.   Więcej

 • Kleszcz

  według Kleszcz

  Nie można zainstalować na windows XP.
  Nie da się zainstalować się na windows Xp. To jest wielka wada !
  Pros...   Więcej

 • według Anonymous

  Prawie wszystko w tej grze jest kwadratowe i dlatego jest tak uwielbiana!.
  Jest to super gra dla tych co lubią p...   Więcej

Sponsorowany×