Mireo DON'T PANIC

Mireo DON'T PANIC Poland 4.4.2

Nie panikuj to tylko nawigacja

Zalety

 • Dobra mapa
 • Wiele dodatkowych funkcji
 • Prędkość działania

Wady

 • Niezbyt intuicyjny interfejs
 • Niecodzienne wyszukiwanie celu
 • Instrukcja obsługi programu ma 63 strony!

Dobry
7

Mireo DON'T PANIC Poland to program do nawigacji GPS z wbudowaną mapą. Poprowadzi on nas z punktu A do punktu B, nawet jeśli nie mamy połączenia z Internetem. Mireo DON'T PANIC stanowi ciekawą alternatywę dla droższych nawigacji na iPhone.

Mireo DON'T PANIC działa zadziwiająco szybko. Zarówno wyszukiwanie satelitów, jak obliczanie trasy odbywa się błyskawicznie. Zaoszczędzony czas bardzo się przyda, gdyż zaplanowanie trasy nie jest już takie szybkie, ani proste. Całą sprawę utrudnia dość skomplikowany interfejs programu, którzy mógłby być o wiele bardziej intuicyjny. Pełno w nim ikonek, które nie wiadomo do czego w końcu służą.

Twórcy aplikacji zastosowali w Mireo DON'T PANIC nowatorski system wybierania celu podróży. Nowatorskie jest wszystko, począwszy od ikonki, a jest nią lupa. Aplikacja standardowo nawiguje nie do konkretnych adresów, a do miejsc z bazy programu Foursquare. Jest to przydatne jeśli wiemy co, ale nie wiemy gdzie. Jeśli znamy adres trzeba program zmusić by doprowadził nas do tego konkretnego miejsca. Idzie się do tego przyzwyczaić, ale na początku strasznie denerwuje.

Pomimo wspomnianych niedociągnięć Mireo DON'T PANIC posiada sporo zaawansowanych funkcji. Do dyspozycji mamy asystenta pasa ruchu, ostrzeżenia o fotoradarach i limitach prędkości, nawigację głosową i wiele innych bajerów. Do sporych zalet programu należy zaliczyć także bardzo dokładną mapę Polski.

Jeśli poszukujesz dobrej nawigacji z bajerami, w niewygórowanej cenie, to Mireo DON'T PANIC jest właśnie dla ciebie. Po przyzwyczajeniu się do nietypowego interfejsu okazuje się, że to całkiem niezła aplikacja GPS.

Mireo DON'T PANIC

Download

Mireo DON'T PANIC Poland 4.4.2

Opinie użytkowników o Mireo DON'T PANIC

 • według Anonymous

  Bardzo dobra, prosta i szybka nawigacja!.
  DON'T PANIC to moim zdaniem zdecydowanie jedna z najlepszych nawigacji...   Więcej

Sponsorowany×