Music Download

Music Download 1.10

Pobierz muzykę w formacie MP3 w telefonie z Android

Zalety

  • Funkcja odtwarzania utworu przed pobraniem
  • Wbudowany odtwarzacz
  • Jednoczesne pobierania

Wady

  • Tylko trzy pobierania jednocześnie
  • Mało opcji

Dobry
7

Darmowy Music Download to program do pobierania muzyki z Internetu dla telefonów z Android. Umożliwia on również zarządzanie biblioteką utworów oraz odtwarzanie piosenek. Jeśli chcesz cieszyć się muzyka w formacie MP3 w telefonie z Android, pobierz Music Download.

Uwaga: Aplikacja nie jest dłużej dostępna w Google Play.

Music Download to prosty i wydajny program do pobierania plików muzycznych z Internetu. Wystarczy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki by sprawdzić czy dany utwór dostępny jest w bazie danych. Przed pobraniem można odtworzyć jego fragment, by upewnić się co pobieramy. Piosenki są zapisywane w karcie pamięci oraz indeksowane w bibliotece programu w zależności od stylu, artysty lub płyty, z której pochodzą.

Wbudowany odtwarzacz umożliwia słuchanie pobranych piosenek bez wychodzenia z programu Music Download. Dodatkowo mamy możliwość wyszukania tekstów piosenek co może przydać się podczas nauki języków obcych.

Music Download pobiera i odtwarza piosenki w formacie MP3 za darmo. Prosta obsługa, bogate zasoby i wbudowany odtwarzacz to jego główne zalety.

Music Download

Download

Music Download 1.10

Opinie użytkowników o Music Download

Sponsorowany×