Need for Speed

Need for Speed

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Stwórz samochód marzeń i wygraj wyścig o władzę w mieście

Zalety

  • Świetna grafika i dźwięk
  • Niespotykane możliwości tuningu samochodu

Wady

  • Ogromny plik instalacyjny
  • Niezbyt realistyczny model ruchu

Niezbędny
10

Pobieranie wersji Demo Need for Speed Carbon jest chwilowo niedostępne, przepraszamy.

Seria Need For Speed od lat wyznacza standard wśród komputerowych wyścigów samochodowych. Need For Speed Carbon to udana gra wyróżniająca się zaawansowanymi możliwościami tuningu i dostosowywania pojazdu.

Need for Speed Carbon rozgrywa się w scenerii miasta, są też górskie wyścigi po krętych serpentynach. W ogromnym pliku demo znajdziesz trzy samochody Chevrolet Camaro SS, Lamborghini Gallardo oraz Mitsubishi Lancer Evolution IX. Po dopieszczeniu swojej bryki stajesz do walki z czterema przeciwnikami, mając wsparcie trzech członków swojego zespołu. Rozgrywka nie jest łatwa, bo oponenci dysponują lepszymi samochodami.

Jazda w Need For Speed Carbon różni się znacznie od prowadzenia prawdziwego samochodu. Silnie przesterowane modele pojazdów łatwo wpadają w poślizg. Umiejętna jazda w tym stanie jest premiowana punktami. Demo jest dość trudne. Przeciwnicy mają wyraźną przewagę nad Twoim pojazdem i tylko bezbłędna technika pozwoli Ci wygrać wyścig. To jednak tylko przedsmak jednej z najlepszych gier wyścigowych z serii Need For Speed.

Need For Speed Carbon to świetna gra wyścigowa. Oprócz zapierających dech w piersiach wyścigów ta cześć NFS oferuje możliwość praktycznie nieograniczonej modyfikacji pojazdu.

Opinie użytkowników o Need for Speed

Sponsorowany×