Netflix

Netflix 9.002

Natywna aplikacja Neflix dla interfejsu kafelkowego Windows

Zalety

  • Przyjazny interfejs dotykowy
  • Piękny interfejs
  • Spersonalizowane rekomendacje

Wady

  • Niektóre opóźnione działanie w czasie

Doskonały
9

Netflix to aplikacja do strumieniowego przesyłania wideo , która umożliwia dostęp do ogromnej biblioteki filmów i programów telewizyjnych.

Netflix otrzymuje aplikację Windows Modern UI dla Windows 8 z pięknym interfejsem . Na ekranie głównym są wyświetlane 3 ostatnio oglądane filmy i kolejka błyskawiczna. Przesuń palcem w lewo, a zobaczysz sugerowane filmy, popularne w serwisie Netflix i treści wideo w podziale na gatunek.

Wszystko działa płynnie, a wideo wygląda świetnie . Sterowanie jest duże i łatwe w nawigacji, szczególnie za pomocą dotyku, ale aplikacja działa dobrze z myszą i klawiaturą. Cały interfejs nie odbiega zbyt daleko od witryny Netflix i innych aplikacji. Filmy i programy telewizyjne są wyrównane do siatki z dużą miniaturą filmu lub grafiki.

Netflix zapisze Twoje miejsce, gdy zatrzymasz lub zamkniesz aplikację i będziesz mógł oglądać oglądanie z dowolnego innego urządzenia obsługiwanego przez Netflix. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz przejść z oglądania na tablecie do oglądania na dużym ekranie.

Neflix obsługuje także wielozadaniowość systemu Windows 8. Możesz przypiąć aplikację Netflix po obu stronach ekranu, aby kontynuować oglądanie wideo na małym ekranie podczas korzystania z innej aplikacji. Alternatywnie, możesz mieć Netflix jako główną aplikację i przypiąć do niej inną aplikację do wielozadaniowości z Netfliksem w większym oknie. Cała aplikacja Netflix może być używana nawet w tym trybie wielozadaniowym.

Ogólnie rzecz biorąc, Netflix zapewnia wspaniałe wrażenia z oglądania filmów i telewizji w Windows 8 i 10.

W tej aktualizacji dodaliśmy funkcje i naprawione błędy.

Zmiany

  • W tej aktualizacji dodaliśmy funkcje i naprawione błędy.

Opinie użytkowników o Netflix

Sponsorowany×