OneDrive

OneDrive 17.0.4031.0219

OneDrive na Mac

Zalety

  • Prostota i użyteczność
  • Aż 7GB za darmo
  • Synchronizacja z innymi Makami, PC i urządzeniami mobilnymi
  • Dostęp do plików przez przeglądarkę internetową

Wady

  • Pierwsza synchronizacja może trwać bardzo długo
  • Nie możemy wyłączyć jakiegoś podfolderu z synchronizacji

Bardzo dobry
8

OneDrive na Mac to oficjalny program na komputery Apple, do synchronizowania plików z chmurą Microsoftu. Za darmo dostajemy 7GB na nasze pliki. Na dysku komputera tworzy się folder, który na bieżąco jest synchronizowany z chmurą i dostępny na innych komputerach lub przez przeglądarkę online.

OneDrive na Mac to bezpośredni konkurent popularnego serwisu Dropbox. OneDrive daje od razu, na start 7GB darmowej przestrzeni, zamiast 2GB, które oferuje Dropbox. Niestety Microsoft wycofał się z hojnej oferty 25GB, które jeszcze do niedawna oferował. Oczywiście jeśli potrzebujemy więcej miejsca, możemy dodatkową przestrzeń dyskową dokupić za drobną opłatą.

OneDrive na Mac to usługa bardzo prosta w użyciu. Po instalacji programu, na dysku naszego komputera tworzy się folder OneDrive. Cokolwiek tam umieścimy, zostanie to zsynchronizowane z serwerami Microsoftu, a do naszych plików będziemy mieć dostęp z innych komputerów Mac, PC, z przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych. Prosto i wygodnie. Niestety OneDrive na Mac nie posiada jeszcze funkcji, umożliwiającej wyłączenie synchronizowania jakiegoś podfolderu z innymi komputerami.

Ogromną zaletą OneDrive na Mac jest jego synchronizacja z wersją online, ponieważ w tejże wersji mamy dostęp do darmowego pakietu Windows Live Office. Dzięki temu nawet bez posiadania MS Office możemy tworzyć dokumenty Worda, Power Pointa i Excela prosto z przeglądarki internetowej. Będą one zapisane do naszego folderu OneDrive.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na mac

Więcej
OneDrive

Download

OneDrive 17.0.4031.0219

Opinie użytkowników o OneDrive

Sponsorowany×