PDFCreator

PDFCreator 3.1.2

Uzyskaj dokument PDF zamiast tradycyjnego wydruku

Zalety

  • Prosty w obsłudze i bardzo pożyteczny
  • Działa ze wszystkimi programami zdolnymi drukować dokumenty

Wady

  • Brzydki interfejs
  • Intalacja języka polskiego mogłaby być łatwiejsza

Bardzo dobry
8

PDFCreator umożliwia darmowe tworzenie plików w formacie PDF. Jeśli możesz wydrukować dany dokument, to oznacza, że możesz stworzyć z niego plik PDF przy pomocy PDFCreator. Program działa bez zarzutu, jest łatwy w obsłudze a dokumenty PDF wyglądają tak samo niezależnie od komputera i systemu operacyjnego.

PDFCreator instaluje się w systemie na liście drukarek. Jeśli użyjesz go w dowolnym programie umożliwiającym drukowanie, otrzymasz dokument PDF. PDF to format pozwalający na zachowanie wyglądu dokumentów niezależnie od urządzenia i systemu w jakim go oglądamy. Najpopularniejszy program do czytania dokumentów PDF to Adobe Reader.

W ustawieniach PDFCreator można wybrać wersję formatu PDF, zmienić rozdzielczość oraz zabezpieczyć otrzymany dokument hasłem. Program umożliwia również zapis w popularnych formatach graficznych. PDFCreator jest prosty w obsłudze a tworzenie dokumentu odbywa się w zasadzie automatycznie.

Aby PDFCreator działa w języku polskim wystarczy pasku menu wejść w "Printer", następnie wybrać "Options", a potem "Languages". W tym miejscu należy odświeżyć listę dostępnych języków (mając połączenie internetowe) wciskając "Refresh List", wybrać Polish i kliknąć "Install".

Możliwość ręcznego ustawienia stopnia zmiany barw z koloru na odcień szarości w celu uzyskania najlepszej relacji między wielkością pliku PDF a jego jakością.

Zmiany

  • Możliwość ręcznego ustawienia stopnia zmiany barw z koloru na odcień szarości w celu uzyskania najlepszej relacji między wielkością pliku PDF a jego jakością.
PDFCreator

Download

PDFCreator 3.1.2

Opinie użytkowników o PDFCreator

  • według Anonymous

    średniak są lepsze np Nitro.
    wolny i niestety nie zpsiuje wszystkich aktywnych PDF lepszy od Niego jest NITRO Po...   Więcej

Sponsorowany×