Pokemon Crystal Clear

Pokemon Crystal Clear 1.3.b

Otwarty Pokemon ROM Hack

Pokemon Crystal Clear to hack ROM do Pokemon Crystal, stworzony przez ShockSlayer, który zmienia grę w doświadczenie na otwartym świecie. Gracze będą mogli wybrać swój początkowy region, dostosować swoją postać, wybrać z szerszego wyboru początkowego Pokemona, a następnie swobodnie eksplorować świat gry, zbierając odznaki Pokemonów i Siłowni w dowolnej kolejności, z niewielkimi ograniczeniami.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przekształca grę w otwarty świat
  • Odznaki można zdobyć w dowolnej kolejności
  • Wszystkie pokemony 251 można złapać bez handlu
  • Możliwość ponownego zakwestionowania Sił Pokemona

Wady

  • Elementy historii zostały usunięte
  • Dostosowanie postaci jest ograniczone
  • Pokemon w środowisku naturalnym nie skaluje się
  • Grafika jest nieco przestarzała

Pokemon Crystal Clear to hack ROM do Pokemon Crystal, stworzony przez ShockSlayer, który zmienia grę w doświadczenie na otwartym świecie. Gracze będą mogli wybrać swój początkowy region, dostosować swoją postać, wybrać z szerszego wyboru początkowego Pokemona, a następnie swobodnie eksplorować świat gry, zbierając odznaki Pokemonów i Siłowni w dowolnej kolejności, z niewielkimi ograniczeniami.

Usunięto blokady dróg i skala siłowni

Zasadniczo, hack działa poprzez usuwanie elementów fabularnych i blokad dróg, pozwalając graczowi swobodnie podróżować po całym świecie gry, bez konieczności wykonywania określonych zadań. Dodatkowo, Pokemony Gyms mogą być również zakwestionowane w dowolnej kolejności, z skalowaniem Pokemona lidera Siłowni w odniesieniu do liczby odznak, które gracz ma obecnie. Wszystkie pokemony 251 można zdobyć od Pokemon Crystal Clear, bez konieczności wymiany.

Cena wolności

Wolność, którą zapewnia Pokemon Crystal Clear, odbywa się kosztem elementów fabularnych, które mogą nie przemawiać do wszystkich graczy. Co więcej, podczas gdy pokemon stawiał czoła w skali Pokemon Gyms zgodnie z postępem gracza, dzikie Pokemony nie, co oznacza, że ​​niektóre obszary są technicznie dostępne, ale najlepiej unikać we wczesnej fazie gry. Niemniej jednak umiejętność swobodnego poznawania świata jest ważnym plusem.

Pokemon Crystal Clear

Download

Pokemon Crystal Clear 1.3.b

Opinie użytkowników o Pokemon Crystal Clear

Sponsorowany×