QR Droid

QR Droid 5.3.3

Doskonały czytnik kodów QR na Android

Zalety

  • Przejrzysty interfejs
  • Wiele opcji tworzenia kodów
  • Obsługuje kody EAN

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

QR Droid to darmowa aplikacja na Android służąca do odczytywania i tworzenia kodów QR. Wyróżnia się prosta obsługą i mnogością funkcji. Jeśli szukasz czytnika kodów QR o wielu opcjach- pobierz QR Droid.

Interfejs aplikacji podzielony jest na 4 części. Pierwsza to skanowanie kodów QR za pomocą aparatu. Druga przedstawia historię wszystkich dotychczasowych skanów. Zakładka "Udostępnij" pozwala na stworzenie własnego kodu ze swoja wizytówką, adresem strony internetowej, obrazku lub np. geolokalizacji. To bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu możemy zamienić w kod proste, ale potrzebne informacje. Ostatnia z zakładek posiada dodatkowe funkcje, dzięki którym można np. ręcznie wpisać kod EAN, skrócić link lub odczytać kod QR ze zdjęcia.

Czytnik QR Droid na Android ma bardzo czytelny i prosty interfejs, a wszystkie funkcje są opisane w prosty i jednoznaczny sposób. Aplikacja pozwala na łatwe skanowanie, tworzenie i dzielenie się kodami. To na pewno jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy czytnik kodów QR na Androida.

Opinie użytkowników o QR Droid

Sponsorowany×