Rise of Nations

Rise of Nations Thrones and Patriots

Sześć nowych cywilizacji i cztery nowe kampanie

Zalety

  • Wiele różnych poziomów
  • 4 kampanie dla jednego gracza
  • Nowe typy rządowe
  • Osiem epok do przejścia

Wady

  • Grafika jest trochę podstawowa

Bardzo dobry
8

Rise of Nations: Thrones and Patriots to pakiet rozszerzeń do popularnej, turowej gry strategicznej Rise of Nations na komputery z systemem Windows.

Podobnie jak inne spin-off w tej popularnej serii , Rise of Nations dodaje kadrę z nowymi funkcjami do oryginalnej gry. W tej grze możesz odkrywać 6000 lat historii , budując gospodarkę swojej nowej cywilizacji i zapewniając jej przetrwanie.

Ten najnowszy pakiet rozszerzeń wprowadza graczy w sześć nowych narodów do podboju i kultywowania. Ponadto istnieje możliwość zaangażowania się w cztery unikalne kampanie, które są tylko dla jednego gracza. Rise of Nations: Trony i Patriots mają ponad 20 oryginalnych jednostek i wprowadzają graczy do rządowych typów, których nigdy wcześniej nie widziałeś w tej serii gier. Możesz grać w ośmiu różnych epokach we własnym tempie, od starożytności do najwcześniejszego wieku, po tysiące lat później.

Grafika w Rise of Nations może być nieco podstawowa dla niektórych użytkowników, szczególnie w porównaniu do gier wideo w dzisiejszym świecie gier high definition. Niezliczona ilość różnych opcji zrekompensuje to dla wielu graczy, którzy chcą elastyczności i doświadczenia w tworzeniu własnej cywilizacji od podstaw.

Rise of Nations: Thrones and Patriots to wciągająca gra dla miłośników historii i zwykłych graczy.

Rise of Nations

Download

Rise of Nations Thrones and Patriots

Opinie użytkowników o Rise of Nations

  • według Anonymous

    Matrx .
    Ta gra jest pełna wrażeń i wymusza u gracze myślenie . :D Uwaga dzieci poniżej lat 10 nie mogą w nią gra...   Więcej

Sponsorowany×