Samsung Smart Switch

Samsung Smart Switch 1.0

Bezproblemowo przenieś całą swoją starą zawartość telefonu na nowe urządzenie

Samsung Smart Switch to zestaw narzędzi, które umożliwiają bezproblemowe przesyłanie całej aplikacji i danych ze starego urządzenia do nowego telefonu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwa metoda przenoszenia starych treści telefonu
  • Działa również na urządzeniach innych niż Galaxy

Wady

  • To nie jedyne narzędzie dookoła
  • Prędkości transferu mogą być czasami powolne

Samsung Smart Switch to zestaw narzędzi, które umożliwiają bezproblemowe przesyłanie całej aplikacji i danych ze starego urządzenia do nowego telefonu.

Prosta konfiguracja

Procedura pobierania i instalowania narzędzia jest dość prosta i dotyczy zarówno komputerów z systemem Windows, jak i komputerów Mac. Aby uzyskać link, wejdź na oficjalną stronę Samsung Smart Switch. Pobierz odpowiedni link (Windows lub Mac) i uruchom plik. Raz zainstalowany pakiet powinien się domyślnie uruchamiać. Łączenie narzędzia z telefonem Galaxy również jest łatwe. Zestaw jest bardzo przydatny podczas synchronizowania rozmów SMS i innych treści, które zazwyczaj nie są synchronizowane przez różne usługi w chmurze. Aplikacja pozwala również na przejście z iPhone'a na telefon Galaxy z systemem Android. Jeśli nie masz telefonu Galaxy, możesz nadal korzystać z aplikacji, pobierając aplikację.

Elastyczność

Dzięki Samsung Smart Switch nie trzeba już oddzielnie przenosić poszczególnych typów plików. Prawie każdy rodzaj pliku, taki jak obrazy, wideo, teksty, dźwięk itp. Może być przenoszony. Aplikacja Switch jest również kompatybilna z urządzeniami z Windows Mobile i Blackberry. Możesz również przesyłać informacje na kilka różnych sposobów: bezprzewodowo, za pośrednictwem kabla lub aplikacji komputerowej. Aplikacja działa ze wszystkimi wersjami Androida, Windows Mobile i Blackberry. Jeśli chodzi o iOS, wsparcie zaczyna się od iOS 5, co jest dość imponujące, ponieważ prawie wszyscy użytkownicy iPhone'a są w późniejszych wersjach iOS.

Samsung Smart Switch

Download

Samsung Smart Switch 1.0

Opinie użytkowników o Samsung Smart Switch

Sponsorowany×