Scrap Mechanic

Scrap Mechanic Preview beta

Twórz najpotężniejsze i najbardziej użyteczne maszyny, o których możesz pomyśleć!

Mechanizm Scrap Mechanic firmy Axolot oferuje maszynistom kreatywne mechaniczne niebo , w świecie multiplayer w piaskownicy z premią za pomysłowość i czystą wyobraźnię. Gracze mają trudności z zaprojektowaniem i wyprodukowaniem innowacyjnych maszyn, transformowalnych pojazdów lub przebiegłych pułapek . Istnieje wiele możliwości dzięki potężnym narzędziom Scrap Mechanics.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Bardzo zabawna, kapryśna grafika
 • Bardzo krótka droga do opanowania rozgrywki
 • Niekończące się możliwości; jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia

Wady

 • Nie pozwala graczom wydobywać ani tworzyć jaskiń
 • Gra ma tendencję do opóźniania się na starszych lub słabszych komputerach

Mechanizm Scrap Mechanic firmy Axolot oferuje maszynistom kreatywne mechaniczne niebo , w świecie multiplayer w piaskownicy z premią za pomysłowość i czystą wyobraźnię. Gracze mają trudności z zaprojektowaniem i wyprodukowaniem innowacyjnych maszyn, transformowalnych pojazdów lub przebiegłych pułapek . Istnieje wiele możliwości dzięki potężnym narzędziom Scrap Mechanics.

Twórz niesamowite maszyny

Narracja przedstawia gracza wcielającego się w rolę robotycznego mechanika, który pracuje w służbie utrzymania, podróżując do nowej pracy na całkowicie zmechanizowanej planecie agrarnej. Główny bohater ma za zadanie nadzorowanie robotów robotniczych, gdy trudzą się na polach, rozdając owoce swojej pracy na zurbanizowanych planetach. Po dotknięciu statku kosmicznego dochodzi do katastrofy, ujawniając, że na planecie gospodarstwa nie wszystko jest dobrze. Poprzednio posłuszni Farmbots zbuntowali się i obalili wszystkich innych w szalonym szale, co oznacza, że ​​gracze muszą używać kreatywnego myślenia i instynktu przetrwania, by wyjść z życiem. Gracze mogą dostosowywać się w trybie kreatywnym, który oferuje nieograniczony wybór części do wyboru . Płeć można także dostosować, mechanik może być zarówno męski, jak i żeński.

Istnieje ponad 100 wstępnie wybranych części , w unikalnych rozmiarach i kształtach, umożliwiających mechanikowi uwolnienie jego wrodzonych instynktów twórczych. Podręcznik mechanika oferuje przewodnik "na wyciągnięcie ręki" do budowania na świecie. Ta gra oferuje funkcje interaktywne, które pozwalają graczowi zobaczyć ruchy wykonane na zamówienie, nadając grze ekscytującą i wyjątkową przewagę. Inne unikalne cechy obejmują narzędzie łączące, które łączy wszystko i wprowadza w życie wszystkie aspekty wizji mechaniki, co jest spełnieniem marzeń każdego prawdziwego inżyniera. Funkcja podnoszenia sprawia, że ​​ładunki są lżejsze, gdy projekty inżynieryjne są ograniczone prawami fizyki. Może podnieść zarówno twórcę, jak i stworzenie na wyższy poziom! Gracze mogą cieszyć się niekończącą się zabawą z młotem, aby walczyć z częściami leżącymi luźno i wysyłając je do lotu.

Wymagania techniczne

Mechanizm Scrap będzie działał na starych maszynach działających w systemie Windows XP, a także na nowszych wersjach systemu Windows. Wymaga to co najmniej dwurdzeniowego procesora 2,6 Ghz z 4 GB pamięci RAM. Jednak w celu zapewnienia optymalnej funkcjonalności zaleca się procesor Intel i5 Core 2,8 Ghz z 8 GB pamięci RAM i 2 GB dostępnej przestrzeni. Jest obecnie niedostępny na platformach Apple Mac OS i Android.

Wnioski

Jeśli jesteś fanem budowania gier tematycznych, takich jak Minecraft i Exploration Lite, to Scrap Mechanic jest idealny do twoich potrzeb, zwłaszcza, że ​​mechaniczne ustawienie na świecie nadaje mu klasyczny charakter Science Fiction . Jego opowieść o uwięzieniu w kolonii robotów rebeliantów daje mu poczucie zbliżającego się niebezpieczeństwa i pilności, że takie jak Minecraft nie zawsze oferują, a jego zdolność do zapanowania nad wyobraźnią jest bezkonkurencyjna. Czeka na Was zmechanizowany cud, więc pobierz go już dziś!

Opinie użytkowników o Scrap Mechanic

 • według Anonymous

  ~`!%^&.
  To jest mega jeszcze nie zagrałem w tą grę i chciał bym w nią zagrać.   Więcej

 • według Anonymous

  mega.
  to jest mega gram dwa miesionce i sie mi nie znudziła mi ste
  Pros: nie skończoność.   Więcej

Sponsorowany×