Dobry
7

Śmieszne dzwonki z filmów to prosta aplikacja, w której znajdują się dźwiękowe klipy z polskich filmów i portalu YouTube. Dzięki niej możesz ustawić na swoim telefonie jeden z kultowych tekstów, zamiast nudnego dzwonka lub sygnału wiadomości. Ale to będzie dobre!

Aplikacja Śmieszne dzwonki z filmów na Android zawiera kilkanaście krótkich plików dźwiękowych ze znanych polskich produkcji filmowych oraz serwisu YouTube. Znajdziemy w niej takie teksty jak: "ale urwał", "jest piękny, its beautiful", "jestem hardkorem", czy "siła!". Wśród memów dźwiękowych z polskich filmów są takie perełki jak : "jest tu jakiś cwaniak?", "kobieta mnie bije" czy w miarę świeży jeszcze "mięsny jeż".

Śmieszne dzwonki z filmów pozwalają na odsłuchanie klipu dźwiękowego, ustawienie go jako dzwonka telefonu lub sygnału powiadomienia. Dodatkowo, kultowe video można także obejrzeć na YouTube.

Aplikacja Śmieszne dzwonki z filmów nie zachwyca ani interfejsem, ani użytecznością. W tym przypadku nie chodzi jednak o to. Najważniejsze, że podczas przeglądania klipów można świetnie się bawić!

Śmieszne dzwonki z filmów

Download

Śmieszne dzwonki z filmów 2.3.5

Opinie użytkowników o Śmieszne dzwonki z filmów

Sponsorowany×