Sumatra PDF Portable

Sumatra PDF Portable 2.4

Przenośny, ultraszybki i lekki czytnik PDF

Zalety

  • Prosty
  • Szybki
  • Przenośny
  • Odczytuje także komiksy i ebooki

Wady

  • Minimalistyczny

Doskonały
9

Sumatra PDF Portable to darmowy czytnik plików w formacie PDF. Jest dobrym zamiennikiem oryginalnego lecz ociężałego i powolnego czytnika Adobe Reader. Jeśli chcesz przeczytać dokument lub go wydrukować, Sumatra PDF Portable jest doskonałym wyborem.

Sumatra PDF Portable wykonuje tylko jedną czynność, pozwala na podgląd plików PDF. Dokumenty otwierane są bardzo szybko, zaś minimalistyczne opcje pozwalają na zmniejszenie rozmiaru widoku oraz drukowanie.

Sumatra PDF Portable umożliwia wyświetlanie dwóch kolejne strony dokumentu, jak w książce lub jedną w dużym rozmiarze. Nie ma problemów z kompatybilnością, ani poprawnym wyświetlaniem obrazków w tekście. Sumatra PDF Portable to program do PDF, który jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Czego chcieć więcej?

Wsparcie dla plików XPS Wsparcie dla plików komiksowych CBZ i CBR Menu kontekstowe do kopiowania tekstu, linków i komentarzy Wsparcie dla dotykowych gestów Możliwość odczytywania e-booków zapisanych w formatach ePub i Mobi (kindle).

Zmiany

  • Wsparcie dla plików XPS Wsparcie dla plików komiksowych CBZ i CBR Menu kontekstowe do kopiowania tekstu, linków i komentarzy Wsparcie dla dotykowych gestów Możliwość odczytywania e-booków zapisanych w formatach ePub i Mobi (kindle).
Sumatra PDF Portable

Download

Sumatra PDF Portable 2.4

Opinie użytkowników o Sumatra PDF Portable

Sponsorowany×