TeamViewer Portable

TeamViewer Portable 8.0.16447

Dostęp do komputera na odległość w wersji portable

Zalety

  • Bardzo prosta obsługa
  • Działa pomimo firewalla
  • Nie wymaga instalacji

Wady

  • Brak

Doskonały
9

TeamViewer Portable to darmowy program pozwalający na zdalną kontrolę komputera. Można dzięki niemu rozwiązywać problemy techniczne, przesyłać pliki, czy wspólnie pracować.

Program do działania nie wymaga instalacji, ani uprawnień administratora, jest to wersja przenośna uruchamiana z pamięci USB. TeamViewer Portable potrafi łączyć komputery w sieci lokalnej (LAN), oraz przez internet. Program radzi sobie z zaporami sieciowymi (firewall) oraz zmianami adresu IP (NAT).

Korzystanie z TeamViewer Portable jest bajecznie proste. Program musi być uruchomiony na obu maszynach. Wystarczy w naszej podać ID oraz hasło do komputera zdalnego i gotowe. TeamViewer Portable może korzystać nawet z bardzo powolnych połączeń, praca za jego pomocą jest prawie równie wygodna jak przy klawiaturze kontrolowanej maszyny.


TeamViewer Portable to świetny program do udostępniania i zdalnej kontroli komputera.
Bardzo wydajny i prosty w obsłudze, oraz darmowy do użytku niekomercyjnego.

Szybsze przenoszenie plików metodą przeciągnij i upuść Ulepszone wsparcie dla wielu monitorów działających jednocześnie Wprowadzono możliwość wykonywania screenów Konwertowanie nagranych sesji do formatu AVI Nowość od wersji 7.0: spotkania - do 25 uczestników, współdzielenie prezentacji, trzy poziomy dostępu (prezentujący, organizator, uczestnik), miejsce na współdzielone pliki, możliwość nagrywania do pliku wideo.

Zmiany

  • Szybsze przenoszenie plików metodą przeciągnij i upuść Ulepszone wsparcie dla wielu monitorów działających jednocześnie Wprowadzono możliwość wykonywania screenów Konwertowanie nagranych sesji do formatu AVI Nowość od wersji 7.0: spotkania - do 25 uczestników, współdzielenie prezentacji, trzy poziomy dostępu (prezentujący, organizator, uczestnik), miejsce na współdzielone pliki, możliwość nagrywania do pliku wideo.
TeamViewer Portable

Download

TeamViewer Portable 8.0.16447

Opinie użytkowników o TeamViewer Portable

Sponsorowany×