TEKKEN 7 - Season Pass 2

TEKKEN 7 - Season Pass 2 varies-with-device

Znaki powrotu starszych postaci

TEKKEN 7 - Season Pass 2 to materiał do pobrania opracowany przez BANDAI NAMCO Studios Inc. Karnet sezonowy obecnie dodaje 2 nowe znaki dla Tekken 7.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 6 nowych postaci
  • Dodatkowe kostiumy od Tekken World Tour i SUMMER LESSON
  • Dodatkowe efekty hitów i funkcje dostosowywania odtwarzacza
  • Popraw rozgrywkę w Tekken 7

Wady

  • Może potrwać dłużej, aby nowy skład zapełnił się
  • Gracze mogą zdecydować się na pobranie znaków pojedynczo
  • Brakuje innych starszych znaków

Dobry
7

TEKKEN 7 - Season Pass 2 to materiał do pobrania opracowany przez BANDAI NAMCO Studios Inc. Karnet sezonowy obecnie dodaje 2 nowe znaki dla Tekken 7.

Wracają dawni ulubieni bohaterowie

TEKKEN 7 - Season Pass 2 to druga część dostępnej do pobrania zawartości dla TEKKEN 7. Obecnie posiada kolekcję różnych treści do pobrania. Niektóre z przewidywanych postaci w tym sezonie to Anna Williams i Lei Wulong. Anna Williams wraca z emerytury jako zabójca po sabotażu jej ślubu, a jej narzeczony, elitarny żołnierz G Corporation, został zestrzelony, podczas gdy jej siostra i rywalka Nina Williams uciekała z miejsca zbrodni. Anna jest zaciekle zdeterminowana, aby odkryć, kto zamordował jej narzeczonego tego pamiętnego dnia. Oficer Lei Wulong zrobił przerwę od sił policyjnych po tym, jak nie udało mu się zdobyć Jin Kazamy podczas wydarzeń w Tekken 6. Podczas przerwy od sił stał się zagorzałym fanem Idol Lucky Chloe z G Corporation. Zdecydowany na spotkanie z Lucky Chloe, Lei planuje poszukać obecnego lidera G Corporation, Kazuya Mishimy. Tegoroczna passa zachowuje wiele mechanizmów integracyjnych Tekkena 7, takich jak uderzenia i kopnięcia, blokowanie, omijanie, śledzenie, żonglowanie, rzuty, parowanie, odbijanie się od ściany, łamliwe środowisko, 10-bitowe combo i nowe funkcje Power Crush, Rage Drive, Rage Art . Jeśli chodzi o sztukę gniewu, Anna ogarnia wroga bronią i bronią palną, podczas gdy Lei ma 5 różnych sztuk walki, w zależności od tego, jakie postawy obecnie używa.

Więcej treści do przewidzenia

Przed zainstalowaniem sezonu na komputerach, gracze muszą upewnić się, że ich kopia Tekken 7 jest obecnie aktualizowana do wersji ver. 2,00 i więcej. Inną rzeczą, o której gracze muszą pamiętać, jest to, że 4 nowe grywalne postacie będą dostępne tylko w przyszłych aktualizacjach. Mogą odwiedzać oficjalną stronę Tekken 7, aby uzyskać oficjalne oświadczenia, takie jak dodatkowe szczegóły dotyczące przebiegu sezonu i inne informacje. Przyjdą później, aby gracze mogli czekać na dalsze ogłoszenia. Drugą postacią gościa drażnioną podczas EVO 2018 na przełęcz sezonową był Negan z The Walking Dead. Poza nowymi postaciami, ten sezon przechodzi z dodatkowymi elementami dostosowywania postaci. Pierwsze elementy to kostiumy Tekken World Tour Set z logo Tekken World Tour wydrukowane na stroju postaci. W ramach współpracy z własną wirtualną grą Bandai Namco SUMMER LESSON, drugą pozycją są kostiumy dla kobiet oparte na wiodących postaciach SUMMER LESSON Hikari Miyamoto, Allison Snow i Chisato Shinjo. Projekt współpracy ma również Upper Accessory oparte na trzech kobiecych postaciach i elementach personalizacji gracza. Trzecie przedmioty walczą z efektami hitowymi dla wszystkich postaci. Zwróć uwagę, że niektóre elementy dostosowywania postaci mogą być niedostępne do użytku dla niektórych znaków. Jeśli gracze nie są zadowoleni z karnetu sezonowego, mogą pobrać postacie lub aktualizacje indywidualnie.

Hype ciągnie się

Pomimo początkowej zawartości Tekkena 7 są jakoś kompletne, TEKKEN 7 - Season Pass 2 oferuje to, czego od dawna chcieli oddani fani: legacy i nowe postacie. Gracze mogą równie dobrze cieszyć się dodatkowymi treściami, takimi jak projekty współpracy z innych gier.

TEKKEN 7 - Season Pass 2

Download

TEKKEN 7 - Season Pass 2 varies-with-device

Opinie użytkowników o TEKKEN 7 - Season Pass 2

Sponsorowany×