The Sims FreePlay

The Sims FreePlay 5.17.0

Simsy do grania za darmo na Android

Zalety

  • Pełna zupełnie darmowa wersja Simsów
  • Zabawa z 16 simami jednocześnie
  • Ogromne możliwości upiększania simów
  • Bardzo dobra grafika 3D

Wady

  • Nic nowego

Niezbędny
10

The Sims FreePlay to całkowicie darmowa, nowa gra z Simsami w roli głównej. Nie jest związana z płatną grą The Sims 3 na Android ani z The Sims Social na Facebooka. Jeśli lubisz Simsy i masz telefon Android, musisz wypróbować The Sims FreePlay.
The Sims FreePlay ma to wszystko, co lubimy w serii gier Sims. Tworzymy naszą postać, zaspokajamy jej potrzeby, rozwijamy jej umiejętności i budujemy wymarzony dom. Aby nie było nudno, nawiązujemy znajomości. Nie ograniczają się one tylko do gadania, możemy liczyć na coś więcej.
Akcja The Sims FreePlay na Android dzieje się w czasie rzeczywistym! Czyli jeśli my śpimy bo mamy noc, to nasz sim także. Oznacza to, że kiedy nasz sim pójdzie spać, dopiero za siedem godzin będziemy mogli się z nim skontaktować. Na szczęście w grze możemy stworzyć aż do 16 simów, każdy z innym rodzajem osobowości. Jeden sim może być śpiochem, a inny imprezowiczem.
Jeśli lubisz Simów, pobierz The Sims FreePlay i graj za darmo. Ta gra wciąga, tak samo jak pozostałe produkcje z tej serii.

The Sims FreePlay

Download

The Sims FreePlay 5.17.0

Opinie użytkowników o The Sims FreePlay

Sponsorowany×