Viber

Viber 5.6.0.2415

Świetny klient VoIP na Android

Zalety

  • Dobra jakość rozmów
  • Viber na Android nie wymaga konfiguracji
  • Darmowe SMSy i czat
  • Nie trzeba zakładać konta

Wady

  • Mało opcji konfiguracji

Doskonały
9

Viber to darmowy klient VoIP na telefony z systemem Android. Program znany jest głównie z wersji na iPhone, a od niedawna mogą z niego korzystać także użytkownicy telefonów z systemem Android. Umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji, za pomocą WiFi lub 3G.

Viber jest bardzo prosty w instalacji i nie wymaga żadnej konfiguracji. Po wgraniu go do pamięci telefonu i uruchomieniu, wpisz swój numer telefonu komórkowego. Dzięki temu będziesz widoczny dla swoich przyjaciół jako użytkownik Viber, podobnie jak oni dla Ciebie. Oczywiście, pod warunkiem, że też mają aplikację na telefonie. Użytkowników Viber rozpoznać można po charakterystycznej ikonce przy danych kontaktu w książce telefonicznej. Viber działa w tle, dlatego nie musisz uruchamiać aplikacji, żeby być dostępnym dla innych.

Najmocniejszym punktem aplikacji jest świetna jakość połączeń i głosu podczas rozmów, zarówno poprzez WiFi jak i 3G. Komfort rozmowy jest znacznie lepszy niż podczas korzystania ze Skype. Nie występuje pogłos, czy charakterystyczna metaliczna barwa głosu. Ucieszą się także fani SMS-ów, które można wysyłać za pomocą programu, oczywiście za darmo.

Viber to prosty, ale bardzo dobry program do rozmów VoIP, wysyłania SMS lub czatowania. Jest uboższy w funkcje niż Skype, ale oferuje lepszą jakość rozmów. Czy warto zamienić program Microsoftu na Vibera? Na pewno jeśli dużo korzystamy z rozmów VoIP warto sprawdzić każą alternatywę, w tym także Viber!

- Blokowanie dowolnych numerów i kontaktów - Przesyłanie do 10 zdjęć jednocześnie - Personalizacja dzwonków - Nowa galeria zdjęć i filmów - Poprawione błędy

Zmiany

  • - Blokowanie dowolnych numerów i kontaktów - Przesyłanie do 10 zdjęć jednocześnie - Personalizacja dzwonków - Nowa galeria zdjęć i filmów - Poprawione błędy
Viber

Download

Viber 5.6.0.2415

Opinie użytkowników o Viber

Sponsorowany×