Winamp na Android

Winamp na Android 1.4.5

Noś całą muzykę przy sobie

Zalety

 • Synchronizacja z iTunes i Winampem stacjonarym
 • Ładny wygląd
 • Listy odtwarzania
 • Duże przyciski

Wady

 • Brak korektora brzmienia
 • Niezbyt dużo funkcji

Bardzo dobry
8

Winamp na Android to próba przeniesienia najpopularniejszego desktopowego odtwarzacza MP3 na telefony z systemem Android. Winamp w wersji mobilnej obsługuje radio internetowe SHOUTcast oraz integruje się z iTunes. Jeśli szukasz dobrego odtwarzacza MP3 z tradycjami, pobierz Winamp na Android.

Darmowy Winamp na Android automatycznie skanuje kartę pamięci telefonu i dodaje piosenki do swojej biblioteki. Za pomocą przejrzystego menu można ją przeglądać i wybierać utwory posortowane według nazwy artysty, gatunku lub albumu. Z łatwością można też tworzyć listy odtwarzania lub importować zawartość biblioteki muzycznej z iTunes. Moduł Darmowa muzyka oferuje dostęp do bezpłatnych utworów z serwisu Spinner lub całych albumów z FULL CD Listening Party.

Odtwarzacz Winamp na Android ma dobrze zaprojektowany interfejs dający błyskawiczny dostęp do wszystkich funkcji programu. Obsługę ułatwiają duże przyciski oraz przejrzysty układ menu. Łatwy dostęp do muzyki zgromadzonej na karcie pamięci oraz synchronizacja z odtwarzaczem Winamp zainstalowanym na komputerze sprawiają, że mamy łatwy dostęp do całej naszej kolekcji muzycznej.

Winamp na Android to prosty w obsłudze, nie przeładowany funkcjami i jednocześnie wydajny odtwarzacz plików MP3 dla Android. Jeśli szukasz praktycznego odtwarzacza MP3 z przyjemnym wyglądem, pobierz Winamp dla Android.

Gesty na okładce albumu Lepsza obsługa zestawu słuchawkowego 10-zakresowy korektor Konfigurowalny ekran domowy Przeglądanie muzyki w folderach Odtwarzanie bez przerw Odtwarzanie FLAC Rekomendacje stacji Strumieniowe odtw. URL

Zmiany

 • Gesty na okładce albumu Lepsza obsługa zestawu słuchawkowego 10-zakresowy korektor Konfigurowalny ekran domowy Przeglądanie muzyki w folderach Odtwarzanie bez przerw Odtwarzanie FLAC Rekomendacje stacji Strumieniowe odtw. URL
Winamp na Android

Download

Winamp na Android 1.4.5

Opinie użytkowników o Winamp na Android

 • według Anonymous

  Przydatny.
  Jest ok nie ma przerw podczas odtwarzania aplikacja jest dostępny na android market i jest bezpłatna ...   Więcej

Sponsorowany×