WipeFile

WipeFile 2.3

Usuwaj pliki i foldery na stałe

Zalety

  • Mocny i łatwy w użyciu
  • Wbudowany z Eksploratorem Windows
  • Filtry plików do wymazywania folderów
  • 14 dostępnych metod wycierania

Wady

  • Brak dokumentacji w języku angielskim

Bardzo dobry
8

Dzięki WipeFile możesz mieć pewność, że pliki i foldery usunięte z komputera nie zostaną odzyskane w żaden sposób.

To proste, ale potężne narzędzie do usuwania obsługuje ponad tuzin różnych metod wymazywania, w tym standardów stosowanych przez Departament Obrony USA, Siłę Powietrzną Stanów Zjednoczonych i NATO. Metody zawarte w WipeFile przechodzą od najprostszego - który nadpisuje dane tylko raz - do najbardziej skomplikowanego, który nadpisuje usunięte pliki do 35 razy.

Używanie WipeFile jest naprawdę proste. Program uruchamia się w języku niemieckim, ale można łatwo przełączyć się na język angielski, przechodząc do Dodatki > Sprache / Language . Następnie wystarczy wybrać pliki i foldery, które chcesz usunąć, wybrać metodę wymazywania i kliknąć przycisk Wyczyść . Cały proces usuwania w WipeFile nie zajmuje więcej niż minutę.

WipeFile zawiera także przydatne funkcje, takie jak możliwość dodawania masek plików podczas pracy z folderami (tak, że tylko usuwasz pewien typ pliku) i bezproblemową integrację z Eksploratorem Windows, co pozwala ci używać programu z menu kontekstowego. Jedyną wadą tego wspaniałego małego narzędzia, jeśli takie jest, jest to, że dokumentacja nie została przetłumaczona na język angielski. Ale znowu nie potrzebujesz pomocy, aby z niej skorzystać.

WipeFile trwale usuwa wybrane pliki i foldery, aby nikt później nie mógł ich odzyskać.

Opinie użytkowników o WipeFile

Sponsorowany×