WordPress

WordPress 3.4.2

Stwórz bloga na poziomie

Zalety

  • Ogromny potencjał
  • Prostota instalacji i obsługi
  • Możliwość personalizacji

Wady

  • Brak

Doskonały
9

WordPress to darmowe oprogramowanie pozwalające publikować własnego bloga w Internecie. Daje ogromne możliwości i nie wymaga wiedzy technicznej.

WordPress daje możliwość umieszczenia na własnym serwerze zaawansowanego technicznie bloga bez znajomości programowania. W pakiecie otrzymujemy całościowy mechanizm, który wystarczy wgrać na serwer i dokonać podstawowej konfiguracji. Nikt, kto jest w stanie założyć sobie konto na jakimkolwiek serwerze, nie powinien mieć problemów z instalacją tego oprogramowania.

WordPress daje do dyspozycji użytkownika bardzo zaawansowane narzędzia administrowania blogiem. Można zmieniać jego wygląd korzystając z dostępnych w Internecie schematów, a także dostosowywać poszczególne elementy do naszych potrzeb. Oczywiście otrzymujemy także bardzo wygodny i skuteczny mechanizm do publikowania postów, moderowania komentarzy i zarządzania treścią bloga.

WordPress to doskonałe rozwiązanie dla ambitnych bloggerów. Nie trzeba znać się na programowaniu, by mieć bloga z prawdziwego zdarzenia.

Prosta edycja wgranej grafiki Masowa aktualizacja wtyczek Skracanie adresów postów poprzez wp.me Centralny kosz, do którego trafiają wszystkie usunięte wpisy, strony i komentarze Scalenie z wersją multiblogową (WordPress MU), Nowy, domyślny szablon graficzny (wysłużony Kubric został zastąpiony przez Twenty Ten) Własne typy wpisów i możliwość konfigurowania menu strony Odświeżony, lżejszy panel administracyjny

Zmiany

  • Prosta edycja wgranej grafiki Masowa aktualizacja wtyczek Skracanie adresów postów poprzez wp.me Centralny kosz, do którego trafiają wszystkie usunięte wpisy, strony i komentarze Scalenie z wersją multiblogową (WordPress MU), Nowy, domyślny szablon graficzny (wysłużony Kubric został zastąpiony przez Twenty Ten) Własne typy wpisów i możliwość konfigurowania menu strony Odświeżony, lżejszy panel administracyjny

Najczęściej pobierane Blog na mac

Więcej
WordPress

Download

WordPress 3.4.2

Opinie użytkowników o WordPress

Sponsorowany×