Yandere Simulator

Yandere Simulator 1.0

Śmiertelna miłość

Yandere Simulator to otwarta gra typu sandbox, która parodiuje wiele popularnych pojęć z anime. Grasz jako licealistka zakochana w chłopaku. Nie jest to jednak jakaś historia miłosna, bo twoja postać jest psychotyczna.

Zobacz pełny opis

Yandere Simulator to otwarta gra typu sandbox, która parodiuje wiele popularnych pojęć z anime. Grasz jako licealistka zakochana w chłopaku. Nie jest to jednak jakaś historia miłosna, bo twoja postać jest psychotyczna.

Dlaczego on nie patrzy na mnie?

Yandere Simulator przejął kontrolę nad Yandere-Chan. Ta łatwo zauroczona uczennica jest zazwyczaj kochająca i delikatna, ale szybko staje się psychicznie gwałtowna, gdy jej uczucia nie są zwracane (typowe zachowanie postaci Yandere w mandze i anime).

Twój Yandere-Chan jest zakochany w jej senpai (japońskim określeniu dla starszego kolegi lub studenta), ale jest zbyt nieśmiała, by mu powiedzieć. Więc co powinieneś zrobić? Oczywiście sabotujcie jego życie miłosne. Jeśli dziewczyna zbliża się do twojej ukochanej, musisz upewnić się, że znikną. Na stałe.

W tej wersji demonstracyjnej gry należy zauważyć, że nie można "wygrać", wystarczy zapoznać się z niektórymi mechanizmami, które programista ma na swoim miejscu. To pozwala ci grać w piaskownicy na otwartym świecie, odkrywać różne sytuacje i różne sposoby radzenia sobie z rywalami za uwagę twojego senpai (z których wszystkie wydają się powodować więcej martwych uczennic). W przyszłych aktualizacjach pojawią się bardziej szczegółowe i kompletne doświadczenia.

Nie patrz na mnie

Jedną z sytuacji, w której znalazłem moją Yandere-Chan, była szkolna bal. Tutaj wiele dziewcząt chadzało po senpai, ale kiedy zabiłem jednego, poszedł świadek, by powiedzieć nauczycielowi. Na szczęście dało mi to czas na oczyszczenie terenu i pokrycie moich tras. To prowadzi do tego, że świadek jest oznaczony jako szkolny kłamca. Jednak mimo tego, że nie udało się uchwycić tego czasu, nauczyciele nadal uważnie przyglądali się mojej Yandere-Chan, co utrudniało dalsze niedyskrecje.

Śledząc harmonogramy, nauczyciele, zdjęcia i wykorzystując dowody, aby wprowadzić w błąd policję, Yandere Simulator rozpoczął życie jako żart o dość kiepskim guście. Ale stopniowo stała się grą, która - mimo że niekompletna - gwarantuje godziny eksperymentowania i kreatywności.

Bardzo obiecujący symulator dla otakusa

Yandere Simulator to dość przerażające podejście do gatunku ukrytego. Ale nawet w tym niedokończonym stanie, jeśli założenie interesuje cię i ciesz się trofeami anime, to czerpanie z niego jest z pewnością warte obejrzenia. Należy jednak pamiętać, że wersja demonstracyjna jest niestabilna i może nie działać na komputerze.

Yandere Simulator

Download

Yandere Simulator 1.0

Opinie użytkowników o Yandere Simulator

Sponsorowany×