Zuma

Zuma Deluxe 1.0

Gra logiczna o zawrotnej prędkości

Zuma Deluxe to gra logiczna, która pozwoli ci przełamać monotonię. Piękna, zabawna i bardzo grywalna, dlatego korzystaj z niej dość oszczędnie, bo uzależnia!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawna
  • Dwa tryby gry
  • Dobra ścieżka dźwiękowa
  • Dobrze dobrane poziomy trudności

Wady

  • Brak trybu wieloosobowego
  • Na dłuższą metę gra staje się trochę powtarzalna

Bardzo dobry
8

Zuma Deluxe to gra logiczna, która pozwoli ci przełamać monotonię. Piękna, zabawna i bardzo grywalna, dlatego korzystaj z niej dość oszczędnie, bo uzależnia!

Ponadczasowy urok Zumy

Zuma Deluxe to gra logiczna, która przytrzyma cię przy komputerze przez dłuższy czas. Cel gry jest prosty – musisz zebrać obok siebie trzy lub więcej kulek w tym samym kolorze.

Aby pokonać każdy poziom, musisz usunąć wszystkie kulki z pola gry. Pomagać ci w tym będą najróżniejsze bonusy, które możesz zdobyć w trakcie rozgrywki.

Zuma Deluxe oferuje dwa tryby rozgrywki: Adventure i Challenge, różne poziomy, a także intuicyjne menu dodatkowych opcji. Niestety, gra nie posiada trybu wieloosobowego zarówno online, jak i offline.

Celuj, strzelaj i niszcz kulki

W grze sterujesz żabą, która wypluwa piłki. Gra oparta jest na koncepcji wskaż i kliknij (point-and-click), w której możesz celować i strzelać w dowolnym kierunku. Aby zagłębić się w mechanice Zuma Deluxe, możesz skorzystać ze świetnego samouczka dołączonego do Zumy.

Przyjazna atmosfera

Graficznie Zuma Deluxe jest trochę przestarzała, jednak w pełni satysfakcjonująca i doskonale dopasowana do oczekiwań, jakie można mieć wobec takiej niezobowiązującej gry. Posiada ona również dobrą ścieżkę dźwiękową oraz ujmujące tła.

Wciągająca na całego

Zuma Deluxe to gra dla każdego, zarówno dla zaawansowanego gracza, jak i zupełnego nowicjusza. Jest to prosta gra logiczna, która naprawdę przykuje cię do monitora. Mimo że oprawa graficzna jest raczej prosta, to atmosfera oraz wyzwanie, jakie stawia gra, czynią Zuma Deluxe świetną pozycją.

Opinie użytkowników o Zuma

Sponsorowany×